Başakşehir'den Trabzonspor'a Visca Cevabı

Abdullah Avcı’nın yeni sezonda mutlaka takımda görmek istediği Edin Visca konusunda çalışmalar hızlandı...

TRANSFER HABERLERI 09.04.2021, 09:30
Başakşehir'den Trabzonspor'a Visca Cevabı

Daha önce oyuncu cephesinin nabzını yoklayan Bordo-Mavililer, Başakşehir’le de ilk görüşmeyi yaptı. Artık yeni bir maceraya yelken açmayı hedefleyen 31 yaşındaki yıldız için İstanbul ekibi, “Sezon sonunda konuşalım” cevabını verirken, Avcı da eski öğrencisini ikna etmek adına bizzat devreye girecek.

Fırtına’nın yıllardır kurduğu Edin Visca hayali bu yaz gerçek olabilir... 3 senedir sürekli gündeme gelen Boşnak yıldız için Trabzonspor Yönetimi ciddi hamlelerde bulunuyor. Teknik direktör Abdullah Avcı, 2011’de keşfedip Başakşehir’e getirdiği ve yaklaşık 6 yıl hocalığını yaptığı eski öğrencisini kadroda çok isterken; oyuncunun menajeriyle temasa geçilmişti. 10 yıldır Başakşehir forması giyen Visca, artık yeni bir maceraya yelken açmayı hedefliyor. Trabzonspor’un yanı sıra Visca’ya Fenerbahçe ve hatta diğer büyük kulüplerin de ilgisi bulunmasına rağmen Avcı kozuyla Fırtına bir adım önde gözüküyor. 

Hocanın gözü yönetimde

31 yaşındaki yıldız için oldukça istekli davranan Karadeniz ekibi, Başakşehir’in de kapısını çaldı. Daha önce Visca’ya yapılan teklifleri direkt reddeden Başakşehir, bu kez “Sezon sonu konuşalım” cevabını verdi. Eski öğrencisiyle bizzat görüşecek olan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, yönetimin de her türlü fedakarlığı yapmasını bekliyor. Tecrübeli hoca, yeni sezonda Nwakaeme-Visca kanatlarıyla hücum hattına seviye atlatmak istiyor. Avcı, Boşnak yıldızın Bakasetas gibi bir etki yaratacağını düşünüyor.  

Fanatik / Ömer Necati Albayrak

Yorumlar (4)
Akçaabatlı 1 yıl önce
Sezon biter bitmez yeni transferlere imza attırılmalı ve kampa hepsi yetişmeli. Transferde geç kalıp ligin başlamasına yakın son anda akşam pazarından oyuncu alınnamalı
manuel 1 yıl önce
su adama 3 sezon once 7 vermedik 3 sampiyonluk gitti. hesap kitap yapmayi bilmeyen yonetimler. eger bir oyuncuya ihtiyacin varsa ve o oyuncu sana mac kazandiracak ilk 2 ye sokacaksa ona verilen 10 milyon euroda olsa zarar degildir
tarafsız 1 yıl önce
bedelsiz geliyosa alınır. diğer türlü gereksiz.
Trabzonspor 1 yıl önce
Şakamısın