Başkan Seçildikten Sonra Açıkladı:"Trabzonspor'dan Ricada Bulunuyoruz"

GZT Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet açıklamalarda bulundu.

TRANSFER HABERLERI 08.06.2022, 21:05
Başkan Seçildikten Sonra Açıkladı:"Trabzonspor'dan Ricada Bulunuyoruz"

GZT Giresunspor’un Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda mevcut başkan Hakan Karaahmet yeniden seçildi.

Başkan Hakan Karaahmet açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'dan futbolcu transferi olup olmayacağına açıklık getiren Karaahmet, "İsim bazlı cevap vermeyeyim ama ana temelde şuna cevap vereyim; Trabzonspor kim? Benim komşum. Sonuçta komşuların alışveriş yapması, birbirine iyilik yapması kadar doğal bir şey yok. Benim Trabzonspor ile iyi ilişkiler içerisinde olmam, Ahmet Başkan'a her fırsatta teşekkür ediyorum, bu çok değerli bir şey, benim teşekkür etmem değil, onların bize yaklaşımı çok değerli. Yine isteyeceğiz, onlar kaçacak biz kovalayacağız, ilişkiler devam edecek. Ahmet Başkan'ın bu konuda bizden çekeceği var, çünkü isteyeceğiz, istemeliyiz. Önce komşu! Türkiye'de usuldür bu. Trabzonspor'la çok iyi ilişkilerimiz var. Aslında tüm başkanlarla var, sağ olsunlar ama komşu olunca Trabzonspor'dan böyle ricada bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
İzzettin aksu 3 hafta önce
Hakan karaahmetin belirttiği gibi komşu takımlar biri birilerine yardımcı olmaları lazım, fakat her ne hikmetse çekememezlik bir dağ gibi samsunda, orduda, rizede aynı bu yıl gördük YIKA, YIKA, kıra, kıra, federasyonu, hakemleri yene ŞAMPİYONLUĞA ulaştık dost Giresun, un haricinde hangi vilayette trabzon sporun bayrağı vardı hiç birinde yoktu neden çekememezlik işte halbuki komşuma varsa banada faydası var anlamazlar onlarıda yendik ve dize getirerek ŞAMPİYONLUĞA ulaştık çoook şükür inşAllah devamı gelecek sevgilerimle can Giresun.
Ahmet özselek 3 hafta önce
Helal size. İstanbul kulüpleri görünüşte rakiptirler ama karşılarına bir güç çıktığında o güce karşı birlik olurlar. Rize'de düşmeseydi keşke ama. En azından kalanlar birbirine destek olmalı.