Bordo Mavililerde Yunus Mallı Harekatı

Trabzonspor'da devre arası transfer döneminde hareketli günler yaşanıyor.

Bordo Mavililerde Yunus Mallı Harekatı

Trabzonspor'da devre arası transfer döneminde hareketli günler yaşanıyor. Bordo mavililerin gündeminde yer alan Yunus Mallı ile alakalı en sıcak bilgilere HaberTS ulaştı. 

İşte o detaylar..

FUTBOLCU WOLFSBURG'DAN AYRILMAK İSTİYOR

Geçtiğimiz sezon başında da Trabzonspor'un gündemine gelen fakat Alman ekibinin bırakmak istemediği Yunus Mallı bu kez Wolfsburg'dan ayrılmayı kafasına koydu. Teknik Direktörü ile sorunlar yaşayan ve bu sezon forma şansı bulamayan Yunus Mallı Türkiye'ye dönmeye kesin gözüyle bakıyor.

TEMSİLCİLERİ ANKARA'DA

Yunus Mallı'nın menajeri olan amcasının Ankara'da olduğu belirtilirken Türkiye'ye geliş sebebi futbolcunun transferi ile alakalı olduğuna kesin gözüyle bakılıyor. Mallı'nın Ankara'da aile ziyaretinde olduğu, hafta başında İstanbul'a geçebileceği ifade edildi.

ABDULLAH AVCI'NIN PRENSİ

Abdullah Avcı'nın milli takım döneminde Yunus Mallı'yı A milli formayla buluşturduğu bilinirken tecrübeli hocanın Trabzonspor yönetimine Yunus Mallı için istekte bulunduğu belirtildi.

GEREKEN FEDAKARLIĞI YAPACAK

Öte yandan Alman ekibinden ciddi bir maaş alan futbolcunun Trabzonspor'a gelmesi durumunda fedakarlık yapacağı ifade edilirken A Milli Takımın Euro 2020 kadrosunda yer almak istediği ve Abdullah Avcı ile çalışmaya arzulu olduğu ifade edildi.

Görüşmelerin bu hafta içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

GÜMÜŞHANE'DE YUNUS MALLI HEYECANI

Öte yandan memleketi olan Gümüşhane'de bu haberin duyulmasının ardından Yunus Mallı heyecanı yaşanırken futbolcunun Trabzonspor forması giyinmesiyle beraber 29 numarayı da tercih etmesi bekleniyor.

Özel Haber: Hasan Yılmaz / HaberTS

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 12:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 2 hafta Önce

Soyadı gibi mal bu bundan bişey olmaz

SIRADAKİ HABER