Ekici'ye İkinci Lig Yolu Gözüktü

Sözleşmesi uzatılmayacak Eski Trabzonsporlu’ya 2. Ligden talip.

Ekici'ye İkinci Lig Yolu Gözüktü

2017’de Trabzonspor’dan Fenerbahçe’ye gelebilmek için kadro dışı kalmayı göze alan ve 6 ay futbol oynamayan Ekici, sarı-lacivertlilerle 3 yıllık sözleşme yapmıştı.

Sakatlıkların bir türlü peşini bırakmadığı tecrübeli futbolcu ile Fenerbahçe'nin yeni sözleşme yapmayacağı bildirildi.

Antalyaspor ve Sivasspor'un istediği, Galatasaray'ın da radarına giren 30 yaşındaki oyuncunun, yeni yol haritasını çizdiği ve rotayı doğduğu ve futbola başladığı yer olan Almanya’ya çevirdiği belirtildi.

Kariyerinde büyük bir düşüş yaşayan yıldız futbolcuya buradan gelen tek teklifin ise Almanya 2. Ligi’nde mücadele eden Hannover 96’dan geldiği belirtildi.

Ekici’nin menajeri aracılığıyla Almanya’da kulüp arayışlarını sürdürdüğü gelen haberler arasında yer alıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 6 ay Önce

Arkadaşlar Mehmet Ekici nere giderse gitsin, Trabzonspor a ne, adam bizde oynadı problem çıkardı çıkarmadı bunu bilmeyiz, sadece medyada duyduklarımızı biliriz. Bu nedenle bu tür haber bence çok yersiz, kendi takımımızın iyi olması için haber yapalım.

Taraftar
Taraftar - 6 ay Önce

Trabzonspor bu ülkede haksızlığa adaletsizliğe şikeye başkaldırının temsilcisi bir takım. Takımımızdan çeşitli entrikalarla ayak oyunlarıyla kaçarcasına giden futbolcuların ne hale geldiklerini görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz. Trabzonspor taraftarıyla şehriyle huzurun mutluluğun adresi. Her şeyi para sanan futbolcular bunu bizden gittikten sonra anlıyorlar ve anlayacaklar...

Şenol
Şenol - 6 ay Önce

Allah verdimi belanı 6 ay brkledin top oynsmadan ts yi sattın ne oldu f.b de srni sattı git şimdi a...... Kadar

Çetin AKÇÖL
Çetin AKÇÖL - 6 ay Önce

Futbol Nankör bir meslektir,Mehmet EKİİ Kendi etti kendi buldu,BEŞİKTAŞ'A Burun kıvırdı 6 ay Top oynamadı ve Futboldan uzaklaştı, kendi başını kendi yedi BEŞİKTAŞIN Ahı tuttu daha beter olsun.

SIRADAKİ HABER