Fırtınadan Yıldız İsme Flaş Teklif

Önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Trabzonspor, çalışmalarına son sürat devam ediyor... Bordo-mavililer, Tunus’un yetiştirdiği büyük yeteneğin peşine düştü. Fırtına, 29 yaşındaki hücum oyuncusu için Fransız ekibine kiralama teklifi sundu.

Fırtınadan Yıldız İsme Flaş Teklif

Karadeniz kulübü, 'kusursuz kadro' kurmak için kolları sıvamış durumda. Trabzonspor her pozisyon için alternatifli şekilde bir liste hazırlıyor. Hücuma da katkılar sürüyor. Valladolid'in genç forveti Stiven Plaza'yı kapan bordo-mavililer yeni bir hamleye daha hazırlanıyor. O isim Saint Etienne'in süper yıldızı Wahbi Khazri. Trabzonspor, kulübüyle 2 yıl daha kontratı bulunan 29 yaşındaki oyuncuyu kiralık olarak renklerine katmayı planlıyor. Görüşmeler başladı.

ÖNCE SAINT-ETIENNE
Trabzonspor, prensipler gereği önce futbolcularla değil, bonservisini elinde bulunduran kulüplerle görüşüyor. Bu sebeple bordo-mavililer ilk olarak işin Saint Etienne tarafını aşmaya çalışacak. Fransız ekibiyle pazarlıklar başladı. Wahbi Khazri'nin kulübüyle 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Saint-Etienne kapıyı 8 milyon euro'dan açtığı için satın alma opsiyonuyla kiralama formülü ilk planda. Kulübüyle anlaşıldıktan sonra Tunuslu ile görüşülecek.

Yunus Emre SEL

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 6 ay Önce

Rıv rıv rıv

sadasdas
sadasdas - 6 ay Önce

oflu derdin ne senin

SIRADAKİ HABER