Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'dan Berat Özdemir Açıklaması

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Stadyum programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav'dan Berat Özdemir Açıklaması

Gençlerbirliği'ne yakın kaynaklar futbolcularının PR çalışmasını Trabzonspor üzerinden başarıyla gerçekleştirdi. Önce Trabzonspor ile anlaştıklarını basına sızdırdı. Daha sonrasında ise yalanladılar. Trabzonspor yönetiminin transfer gelişmeleri konusunda sessizliğini koruması bu PR çalışmasına büyük katkı sağladı.

Berat Özdemir'in bugün kadroda yer almama sebebinin transfer değil, koronavirüs testinin pozistif çıktığını açıklayan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, "Berat Özdemir'in koronavirüs testi pozitif çıktığı için bugün Rizespor maçı kadrosuna alınmadı. " ifadelerini kullandı.

REKLAMINI YAPTILAR! SONRA YALANLADILAR

Stadyum Programı'nda Berat Özdemir transferi hakkında bilgiler paylaşan Murat Cavcav,"Berat için teklifler var.Bunlar doğrudur.Berat bizim göz bebeğimiz.Türkiye'den de Avrupa'dan da isteyenler var.Görüşmeler de yapıyoruz.Buradan kulüp ismi söylemem doğru olmaz ama şunu söylemek isterim.Bizim için Oyuncu=para demek değil. Tabi ki medyadan duyuyoruz. Trabzonspor var. X kulüple anlaştı Y kulüple anlaştı. Bunu hayretle izliyorum.Berat'ı isteyenler arasında İstanbul'dan takımlar da var Trabzonspor da var. Ama şu aşamada anlaşma ya da imza söz konusu değil. Acelemiz yok. Berat, düzgün yetişmiş, iyi bir ailenin evladı. İngilizce ve Fransızca biliyor. Biz geçen yıl Mert Çetin’i Roma’ya gönderdik. Berat da Avrupa’ya transfer olursa, Avrupa’da daha çok tanınır diyoruz. Ama burada kulübün menfaatleri ve oyuncunun istekleri söz konusu." Diyerek Trabzonspor ile anlaşmanın olduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Başkan Cavcav futbolunun Avrupa'ya transferine sıcak baktığını da ifade etti.

Stadyum programının yorumcunun direkt olarak ulaştığı Berat Özdemir ise,"şuan netleşen bir şey yok" dedi.
 

Adı Süper Lig'den bir çok takımla anılan Gençlerbirliği'nin 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Berat Özdemir ile ilgili açıklama geldi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 23:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir Solmaz
Şakir Solmaz - 2 hafta Önce

Cav cav tam bir dansöz

adilhan
adilhan - 2 hafta Önce

resmi döneme 2 gün var daha ne desin sattık mı diyecek uefadan cezamı yesin

Ts
Ts - 2 hafta Önce

Avrupa’ya Trabzonspor iki sezon sonra gönderir Berat ancak Trabzonspor da ilk 11 de oynar şans bulur başka bir takım da yedekte çakılı kalır kendini gösteremez Avrupa hayalleri de başka bahara kalır akıllı ve mantıklı bir karar vereceğini düşünüyorum Trabzonspor Berat için en hayırlı yer olur Annesinin memleketi yabancılık da çekmez

SIRADAKİ HABER