Halil Dervişoğlu'nun Babası Muzaffer Dervişoğlu'ndan Transfer Açıklaması

Trabzonspor'da devre arası forvet hattını güçlendirmek için çalışmalar sürerken, Halil Dervişoğlu konusunda açıklama geldi.

TRANSFER HABERLERI 01.01.2021, 15:44 01.01.2021, 15:55
Halil Dervişoğlu'nun Babası Muzaffer Dervişoğlu'ndan Transfer Açıklaması

Milli formayla kalitesini gösteren Halil Dervişoğlu, devre arası transferin gözde isimlerinden.

Türkiye’de bir çok takımdan teklif alan Halil Dervişoğlu’nun Alanyaspor ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı, son olarak İngiliz kulübünün vereceği kararın beklendiği öğrenildi.

İngiltere Championship ekiplerinden Brentford’un futbolcusu olan Halil Dervişoğlu sezon başında Twente kulübüne kiralanmıştı. Hollanda’ya transferin son gününde kiralanan Halil, yeniden İngiltere’ye çağrıldı.

ALANYA İLE ANLAŞMA TAMAM! İNGİLİZ EKİBİNİN KARARI BEKLENİYOR

EFL Cup maçı öncesi Brentford ile idmanlara çıkacak olan Halil Dervişoğlu’nun, devre arası transferi konusunda Alanyaspor ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı fakat İngiliz ekibinin Halil’i oynatmayı düşünmesi üzerine beklemeye geçildiği bilgisine ulaşıldı.

Trabzonspor’un eski futbolcusu Alanyaspor teknik direktörü Çağdaş Atan ile de görüşme yaptığı öğrenilen Halil Dervişoğlu’nun Türkiye’ye transfer olması halinde bu kulübün Alanyaspor olması bekleniyor.

TRABZONSPOR'DAN TEKLİF VAR MI?

Halil Dervişoğlu’nun transfer görüşmelerini yürüten babası Muzaffer Dervişoğlu, 21 yaşındaki futbolcunun Trabzonspor ile anlaştığı yönündeki haberlere açıklık getirdi.

HaberTS.com'a konuşan Halil Dervişoğlu'nun babası Muzaffer Dervişoğlu , ”1,5 yıldır Trabzonspor’dan gelen teklif yok. Biz Trabzonspor taraftarıyız. Her yaz memleketimize geliyoruz. TS Club’ı ziyaret ediyoruz. Üzerimize düşeni yapıyoruz. Trabzonspor’u çok seviyoruz. Fakat Halil konusunda Trabzonspor’dan şuana kadar gelen teklif yok. Türkiye’de bir çok takımdan teklif var. Alanyaspor ile anlaşma sağlandı. Brentford’un son kararını bekliyoruz. “ dedi.

Yorumlar (11)
Tsss61 2 yıl önce
Bizimkiler gider nerde bi m al onu alır gelir..böyle iş yapcak adamları hayatta almazlar
Taraftar 61 2 yıl önce
Alın şu adami çok pişman olursunuz sonra
Şakir Solmaz 2 yıl önce
Ts nin en büyük düşmanı trabzonlu dur. Hesapta herseyi bilir. Halbuki hiç bir şey bilmez ts nin iyiliği için değil kötülüğü için çalışır
fevzi doğan 2 yıl önce
ne kadar ayıp adam trabzon lu alınmazmı
Lütfi Şen 2 yıl önce
İnşAllah Halil Dervişoğlu nu ve Yunus Mallı yı alırlar.
Bay beyin 2 yıl önce
Pazarda şeftali alınacak akşam bekleniyor
TÖVEBE 1 yıl önce
ULA HAMSİ KAFA BİZAZLDIK DA SİZDE ÇUPA ALDINIZ DA
Şimşek 2 yıl önce
Sayın Başkan eğer bu adamın dedikleri doğruysa sana söyleyecek kelime bulamıyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın