Halil Dervişoğlu Transferinde Üzücü Gelişme!

Hollanda'nın Sparta Rotterdam ekibinde forma giyen Halil İbrahim Dervişoğlu'nun Trabzonspor'a transferiyle ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

Halil Dervişoğlu Transferinde Üzücü Gelişme!

Sparta Rotterdam yönetimi, Trabzonsporlu yöneticilerin yaptığı son teklifi değerlendirdi ve kabul etmedi. Trabzonspor 1 milyon Euro + %20 satıştan pay teklifine kadar çıkmasına rağmen, Hollandalılar '1,5 milyon Euro'dan aşağıya Halil'i bırakmayız' dediler.

Halil'in babası Muzaffer Dervişoğlu da önceliğin Trabzonspor'a verilmesini istedi ancak kulüp yönetimi kararını değiştirmedi. Yapılan son görüşmelerin ardından bordo-mavili ekibin temsilcileri ile görüşen Dervişoğlu cephesi, helalleşerek ayrıldı... Trabzonspor yönetimi de 'Siz elinizden geleni yaptınız. Hayırlısı olsun' yanıtını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat öztürk
murat öztürk - 1 yıl Önce

Beceriksiz Ağaoğlu. Öncekiler har vurup harman savuruyordu, Ağaoğlu ise beceriksizin önde gideni çıktı. Alın bu Halil'i kardeşim. Kefili benim. Hollanda 2.liginde yılın oyuncusu seçildi. PTT 1.Liginin en iyi oyuncusu bile 1,5 milyon eurodan fazla eder. Paran yoksa Novak'ı satacaksın ama bu Dervişoğlu'nu alacaksın. Talip olunan en garanti oyuncuydu. Yazık elleri boş dönüyorlar. BJK ya da GS alır sonra arkasından bakar üzülürüz. Sonra ilk seçimde Ağaoğlu güle güle. Trabzonluyum, Trabzonsporluyum diyen bu oyuncunun GS yada BJK'ya kaptırılması büyük bir travma olur. Ve taraftar bunu unutmaz. Bu oyuncu 1,5 milyon Euro kesinlikle eder.

SIRADAKİ HABER