Hırvat Basınından Trabzonspor'a Sürpriz Transfer Haberi

"Trabzonspor'a bir adım uzaklıkta"

Hırvat Basınından Trabzonspor'a Sürpriz Transfer Haberi

Hırvat basını, Dinamo Zagreb'in 25 yaşındaki sağ beki Petar Stojanovic'in Trabzonspor'a transfer olmak üzere olduğunu yazdı. Haberde ‘Stojanovic, Türkiye'ye bir adım uzaklıkta' manşeti kullanıldı.

Abdullah Avcı yönetiminde yükselişini sezonun ikinci yarısında da sürdürmek isteyen Trabzonspor, sağ bek pozisyonu için Dinamo Zagreb'den Petar Stojanovic ile ilgileniyor. Hırvatistan basınından 24sata, Stojanovic'in sezonun ikinci yarısında Trabzonspor forması giyebileceğini belirtti.

“TÜRKİYE’YE BİR ADIM UZAKLIKTA”

'Stojanovic, Türkiye'ye bir adım uzaklıkta' manşeti kullanılırken kulübe henüz resmi bir teklif iletilmediği fakat oyuncu için en iyi durumun Trabzonspor'a gitmek olacağı aktarıldı. Stojanovic, bu sezon Dinamo Zagreb ile birlikte tüm kulvarlarda toplam 17 maça çıksa da İranlı sağ bek Sadegh Moharrami'nin arkasına düşerek ilk 11'deki yerini kaybetti. Slovenya Milli Takımı'ndaki yerini kaybetmek istemeyen 25 yaşındaki oyuncunun kariyerine Trabzonspor ile devam edebileceği belirtiliyor.

2 MİLYON EUROYA TRANSFER EDİLMİŞTİ

Trabzonspor'da Joao Pereira'nın gözden düştüğü ortamda transferi adına uğraş verdiği Petar Stojanovic, 2016'da 2 milyon Euro karşılığında Maribor'dan Dinamo Zagreb'e transfer olmuştu.

(Fanatik)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın
Aydın - 2 hafta Önce

İyi transfer olur serkan yrdek

Zekeriya
Zekeriya - 2 hafta Önce

Ne sağ beki? Serkan orada mükemmel yanına en fazla bir yedek gerekiyor o da yabancı olmamalı. Her Türk futbolcunun yerine yabancı alınıyorda çok mu başarılı oluyorlar? Örnekler Diabate mesela. Artık yerli futnolcu lazım bu takıma. Elimizdeki Nwakaeme, Ekuban, Flavio, Anders Trondson, Vitor Hugo, Marlon, Edgar Lee bir de Afobe yeter bu takıma. Baker kesinlike şimdiki haliyle bu takımın futbolcusu olmaz.

SIRADAKİ HABER