İngiliz Devinden Trabzonspor'un Yıldızına Kanca

Uğurcan Çakır için Trabzonspor'a resmi teklif yapacaklar

İngiliz Devinden Trabzonspor'un Yıldızına Kanca

Trabzonspor son dakika transfer haberi... Geçen sezondan beri Uğurcan Çakır’ı takip eden Liverpool, önümüzdeki günlerde Trabzonspor'a resmi teklif yapmaya hazırlanıyor. Trabzonspor Yönetimi bu transferden 20-25 milyon Euro arası rekor gelir bekliyor. Uğurcan Çakır’ın satılması halinde ise Abdullah Avcı’nın 1 numaralı hedefi Mert Günok.

Yaz döneminde Trabzonspor’dan ayrılmasına kesin gözle bakılan Uğurcan Çakır’ın Avrupa’dan pek çok talibi var. Özellikle İnter, milli file bekçisiyle yakından ilgilenirken; Liverpool da harekete geçme kararı aldı. Geçen sezondan bu yana Uğurcan’ın maçlarını takip eden İngiliz devi, Trabzonspor’a teklif yapacak. Daha önce aracılar vasıtasıyla nabız yoklayan Premier Lig ekibi, Bordo- Mavili kulübün kapısını çalmaya hazırlanıyor. Alisson’un forma giymediği maçlarda kalede sıkıntı yaşayan ve Brezilyalı file bekçisiyle rekabet edebilecek üst düzey bir isim arayan Liverpool, Uğurcan’da karar kıldı.

EURO 2020 beklenmeyebilir

Trabzonspor Yönetimi bu transferden 20-25 milyon Euro arası bir gelir bekliyor. Bordo-Mavililer, bu yönde bir teklif yapılması halinde Haziran ayında düzenlenecek EURO 2020’yi beklemeyecek ve yıldız kaleciyi hemen satacak. 20 milyon Euro civarı bir rakamın önerilmemesi durumunda ise Uğurcan’ın A Milli Takım formasıyla şampiyonada vitrine çıkacağı ve rakamların yine bu seviyelere ulaşabileceği öngörülüyor.

Uğurcan Çakır’ın satılması halinde hedef Mert Günok

Uğurcan Çakır’ın satılması halinde Bordo-Mavililer kaleye takviye yapacak. Yerli bir file bekçisini renklerine bağlamayı hedefleyen Trabzonspor’da, teknik direktör Abdullah Avcı’nın 1 numaralı hedefi Mert Günok...

Başakşehir’den eski öğrencisini kadroda düşünen Avcı, Uğurcan’ın transferi durumunda görüşmeleri bizzat yürütecek. Mert’in yanı sıra Kayserispor’un genç kalecisi Doğan Alemdar ve Göztepe’den İrfan Can Eğribayat da listede. Ancak Avcı, tecrübesi nedeniyle Mert Günok’a daha sıcak bakıyor.

Kaynak: Fanatik - Ömer Necati Albayrak

YORUM EKLE
YORUMLAR
61
61 - 2 gün Önce

Mert Günok un ne işi var Trabzonda başka kimse kalmadı mı? Elin fb lisini almadığımız kalmıştı bi. erce arda ne güne duruyor

Yasin
Yasin - 3 gün Önce

Erce Yi yemeyin cok iyi bir kalecimiz var yedek de oturan

Yorum
Yorum - 2 gün Önce

Yani Avcı da 30 dan aşağı oyuncu bakmıyor başakşehiri doldursun

Fatih
Fatih - 2 gün Önce

Abdullah Avcının bazı menejerlerle avantası mı var, neden Mertte ısrar ediliyorsa

Ali
Ali - 1 gün Önce

Erce ve Ardayı harcama Sayın Avcı...

Ubeydullah
Ubeydullah - 1 gün Önce

Mert günok şu anda milli kaleci .ayrıca tecrübe si olan biri alınsa çok iyi olur.takımdaki genç kaleciler ondan ögrenecekleri olur.takıma güven verir..

SIRADAKİ HABER