Jan Başkanın Zeki Yavru Yorumu

Trabzonspor'un etkili taraftar grubu Trabzonlu Gençler'in başkanı Mehmet Fındıkçı, Zeki Yavru transferi hakkında konuştu.

Jan Başkanın Zeki Yavru Yorumu

Trabzonspor ile anlaşmasının ardından Gençlerbirliği ile yolları ayıran Zeki Yavru'ya sosyal medya üzerinden adeta linç kampanyası yürütülmüştü.

Taraftarın bir kısmının tepki gösterdiği Zeki Yavru'ya camianın etkili isimlerinden de destek çığ gibi büyüdü.

Trabzonspor'un ihtiyacı olan mevkiye en mantıklı aday olarak Zeki Yavru'yu görenlere Jan Başkan lakaplı Mehmet Fındıkçı'da eklendi.

Mehmet Fındıkçı Zeki Yavru transferiyle alakalı olarak şu ifadeleri kullandı;

"Trabzonspor taraftarının futbolcuya göre takımı tutma veya takımından vazgeçme lüksü yoktur. 

Ayrıca Zeki Yavru'ya bu kadar tepki gösterilmesini anlamak mümkün değil. Trabzonspor taraftarı milyon eurolar alan futbolcuların yaptığı ve yapamadığı katkılarla, Zeki Yavru'nun aldığı maaş ve yaptığı katkıyı gözünde bir canlandırsın.

Trabzonspor'un şuanda sağ bek yedeğe ihtiyacı var. Kamil Ahmet yarım sezon yok. Pereira'nın yaşı ve sakatlanma olasılığının yanı sıra, oynadığı futbol tarzıyla da cezalı duruma düşme ihtimali yüksek. Durum böyleyken Zeki Yavru'ya karşı çıkmak anlamsız.

Varsa Zeki Yavru kalitesinde TL üzerinde anlaşma yapacak, bonservisi elinde olacak ve yedek kalmayı sorun etmeyecek, forma şansı verildiğinde de terinin son damlasına kadar mücadele edecek biri onu alalım. Ama yok.

İşte bu nedenle Zeki Yavru'nun, Trabzonspor'a yeniden dönmesine tepki gösterilmemeli."

Kaynak: HaberTS

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 19:08
SIRADAKİ HABER