Jose Sosa'nın Durumu Belli Oluyor

Son günlerde spor medyasında sıkça gündeme gelen Jose Sosa'nın transfer durumu netlik kazanıyor.

Jose Sosa'nın Durumu Belli Oluyor

Son günlerde spor medyasında sıkça gündeme gelen Jose Sosa'nın transfer durumu netlik kazanıyor. Transferi yılan hikayesine dönen ve Trabzonspor ile yeniden anlaşıp anlaşmayacağı merak konusu olan Arjantinli yıldız ismin durumu kısa süre içerisinde netlik kazanacak.

İLK ÖNCELİĞİ TRABZONSPOR

Menajerine talimat veren ve önceliğinin Trabzonspor olacağını belirten Jose Sosa için gündemde dolaşan Fenerbahçe iddiaları şuan itibariyle geçerli değil. Futbolcunun tatil dönüşünde ilk olarak Trabzonspor ile İstanbul'da masaya oturması bekleniyor.

ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Öte yandan çocuklarının eğitimini de düşünen Jose Sosa'nın karar noktasında bu durumunda etkili olacağını belirtiliyor. Çocuklarının başlayacak olan eğitimi sebebiyle eşiyle de görüşecek olan yıldız isim anlaşacağı yeni takımın yanı sıra okul ve eğitim durumunu da gözden geçirecek.

EŞİ TRABZON'DA KALMAK İSTİYOR

Trabzon'da kurduğu düzen ve son günlerde yaptığı paylaşımlar ile şehri benimsediği gözlenen Carolina Alurralde'nin Trabzon'da kalmaya sıcak baktığı ve bu durumu yakın arkadaş çevresine sıklıkla belirttiği ifade edildi.

SON KARARI BİRLİKTE VERECEKLER

Tatil dönüşünde öncelikle Trabzonspor ile masaya oturacak olan Jose Sosa'nın eşiyle birlikte ortak karar verecekleri belirtilirken Carolina'nın Trabzon'da kalmak istediği ve bu fikrin Sosa üzerinde etkili olacağı gelen bilgiler arasında. Sosa'nın durumunun 48 saat içerisinde netlik kazanması bekleniyor.

Özel Haber: Hasan Yılmaz / HaberTS

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ragnar
Ragnar - 2 ay Önce

İstemiyoruz.

hasan korkutata
hasan korkutata - 2 ay Önce

ben sayın ağaoğlunun yerinde olsam fiyatimi geri céker vaz geçtiğimi söylerim kamu oyuna lanet gelsin onun kişiligine nereye istiyorsa oraya gitsin.

T.Alkan
T.Alkan - 2 ay Önce

Bu kadar önemli bir şahsiyet olduğuna inanmıyorum.Doğduğum şehirde ,insanlarımızın yaşam mücadelesini haber yapmak daha kutsal bence ... Yok hanımı,yok çocuğu ..,Bu kadar yazıldıkça nefret edesi geliyor insanın

SIRADAKİ HABER