Karadeniz Gazetesi Flaş Anlaşmayı Duyurdu

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın istediği Oğuzhan Özyakup ve Yunus Mallı konusunda Beşiktaşlı yıldız için müjde var. Ancak Yunus Mallı konusunda bonservis sıkıntısı bulunuyor.

Karadeniz Gazetesi Flaş Anlaşmayı Duyurdu
banner818

Beşiktaş’ta kendisine verilen tüm şansları kaybeden Oğuzhan Özyakup için Ahmet Nur Çebi ile Ahmet Ağaoğlu prensip olarak anlaştı. İki Trabzonlu başkan arasında bir para konuşması, ya da ödeme planı hakkında bir görüşme yapılmamıştı. İki başkanın prensip anlaşmasından sonra Oğuzhan konusunu sonraki aşamada Mehmet Yiğit Alp ile Erdal Torunoğulları’nın takip edeceği bildirildi.

YUNUS MALLI İÇİN TRABZONSPOR’UN İŞİ ZOR

Ünal Karaman’ın eline Oğuzhan ya da Yunus Mallı’yı vermek isteyen Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yunus’un abisini ikna etmesine rağmen Wolfsburg’un iknası konusunda sıkıntı yaşıyor. Çünkü Yunus için 12.5 milyon Euro ödeyen Alman ekibi 2-3 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle milli oyuncuya bırakmaya yanaşmıyor. ( Karadeniz Gazetesi )

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal
Cemal - 5 ay Önce

Bu adamı almak beşiktaşı bir damaktan kurtarmaktan başka birşey degildir

Ömer
Ömer - 5 ay Önce

Trabzonun Oğuzhan’a ihtiyaçı yok.Oğuzhan futbolu unuttu. Artık ondan bir şey olmaz.

Hüseyin Silahtar.
Hüseyin Silahtar. - 5 ay Önce

Oğuzhan mı? Artık bitmiş bir adamı TS' a getirmeye çalışan veya getiren en büyük TS düşmanıdır. Aklınızı başınıza alın.

Cem
Cem - 5 ay Önce

Oguzhan kesin naz ediyordur büyük besiktasli oldu trabzona gelse bile arkadaslik ortami dagilir Besiktasda oynadim ben triplerine girer trabzonsporluysa ucarak gelmeli nasilsa multi milyoner olmus bana kalsa hic gerek yok olcay sahanin verdigi katgiyi kesinlikle veremez uzak dursun

SIRADAKİ HABER