Kucka'nın Menajerinden Transfer Açıklaması

Bordo-Mavili ekibin tecrübeli futbolcusu Juraj Kucka'nın menajerinden çarpıcı bir açıklama geldi.

Kucka'nın Menajerinden Transfer Açıklaması

Trabzonspor'da mali açıdan sıkıntılı bir süreç yaşanırken, bir yandan da transferle ilgili gelişmeler yaşanıyor. Milan'a olan borcunu ödeyerek transfer yasağını kaldıran bordo mavili kulüpte, Juraj Kucka'nın geleceği de merak ediliyor. 

Juraj Kucka, Trabzonspor'dan ayrılacak mı?
Tecrübeli futbolcunun transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan menajeri Karol Csonto, Trabzonspor'un Juraj Kucka'nın ayrılığına izin vermediğini belirterek şunları söyledi:

"Kucka'nın geleceği hakkında karar vereceğiz. Doğru zaman geldiğinde bunu açıklayacağız. Fakat şu andaki en büyük sorun, Trabzonspor'un Kucka'nın ayrılmasına izin vermemesi."  (Futbol Arena)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan
Gökhan - 1 yıl Önce

Arkadaş hala kucka diyoruz gönderin gitsin olmadı işte takım kimyası uyuşmadı. Tamam kaliteli olabilir ama kuckanın oynadığı topun daha iyisini batuhan da oynuyor. Gereksiz ısrar

Abdullah Yıldırım
Abdullah Yıldırım - 1 yıl Önce

Allah askina su adamida gonderin.Șu adami firsat sezonu diyipte elimizde patlatmayalim.Ne olur sampiyon olma ugruna oda kesin degil bir sürü genç adamı kulübede çürütmeyelim.Eğer gençlere șans verirsek önümüzdeki sezonlar daha çok șampiyon oluruz.

aliçvş
aliçvş - 1 yıl Önce

Yanlış söylüyorsun.. Sorun Kucka nın ayrılması değil.. BEDAVA AYRILMASI....

Erkan
Erkan - 1 yıl Önce

Değerini buluyorsa yollayın gitsin...Adı büyük performansı küçük adam

Celal Mısır
Celal Mısır - 1 yıl Önce

kucka olcay i gonderelim ve bence alt yapidan genclerle yuruyelim maliyetten kurtulup ona buna muhtac olmasin kulup bu baskani rahat birakin bu hocayi rahat birakin ben gelecegimizi aydinlik goruyorum ama bize destek olup saygi duymak bu yonetim jenarasyon bidaha gelmeye bilir bu varken kiymetini bilelim derim ben

bune bune
bune bune - 1 yıl Önce

Trabzon sporda bu sözleşmelereri kim hazırlıyor.alınan futbolcuyla ortak olunsa bu kadar zararına sözleşme olmaz.

SIRADAKİ HABER