Menajeri Gelen Teklifleri Açıkladı

Dorukhan'a 7+1 milyon € teklif var, Abdülkadir'e ise 16+3 milyon €

Menajeri Gelen Teklifleri Açıkladı

Transferin gözdelerinden Beşiktaşlı Dorukhan ve Trabzonsporlu Abdülkadir'in menajeri Necdet Ergezen iki genç yıldıza gelen teklifler hakkında bu sabah Lig Radyo'ya konuştu.
Mehmet Ayan'ın sorularını yanıtlayan menajer Necdet Ergezen transferler hakkında şu bilgileri verdi:

ABDÜLKADİR ÖMÜR: Abdülkadir için daha çok teklif var. Bunlardan en iyi teklif Monaco'dan geldi. Monaco, Abdülkadir için 16 milyon lira bonservis ücretinin yanısıra 3 milyon euro bonus ve ilerideki olası satışınan pay veren bir teklifle geldi. Ancak Trabzonspor kulübü Abdülkadir'in satışı için pek niyetli değil. Ağaoğlu yönetimi bu yıl şampiyonluk kazanacak bir kadroya odaklanmış durumda. Bu nedenle de Abdüladir'i takımın önemli bir parçası olarak görüyorlar.

DORUKHAN TOKÖZ: Şu ana dek sadece İtalyan kulüplerinin radarında. Sosyal medyada yazılan teklifler doğru değil. Sadece Udinese kulübünün Dorukhan'ın bonservisi için 7 milyon euro'luk bir teklifi var buna 1 milyon euro da performans bonusu ekleyecekler. Ancak bu teklifi Beşiktaş yeterli bulmadı. Dorukhan'ın ederini bulması halinde bir kulübe satılabileceğini düşünüyorum. Şimdi bir satış olmazsa da Dorukhan'ın yeni bir hoca ile kendini geliştirerek daha iyi yerlere gelmesi mümkün.

YORUM EKLE
YORUMLAR
meram
meram - 1 yıl Önce

16 milyon lira mı??

Faruk Aygun
Faruk Aygun - 1 yıl Önce

Dorukhan 7 milyon avro, Abdus 16 milyon lira, yani 3 milyon avro bile degil. Yok yani birde ustune para isteselerdi tam olacakti.

SIRADAKİ HABER