Menajeri Trabzonspor İle Görüşmeleri Doğruladı

Süper Lig'de şampiyonluk yarışında olmak isteyen Fırtına'da flaş gelişmeler yaşanıyor.

Menajeri Trabzonspor İle Görüşmeleri Doğruladı

Sezon başından beri gündemde olan Yunus Mallı ilk kez bordo-mavili renklere bu kadar yakın. Wolfsburg'da hiç süre alamayan ve ayrılmasına izin verilen 28 yaşındaki 10 numaranın bonservis problemi yok.

Ancak istediği ücret, Trabzonspor'a yüksek geliyor. Almanya'da senelik 2.3 milyon euro kazanan Yunus'un 1.8 milyon euro civarı bir rakam talep ettiği öğrenildi.

Karadeniz ekibinde ise tavan ücret 1.5 milyon euro. Onu da Nwakaeme alıyor. Fırtına'nın 1 milyon euro artı performansa dayalı bonuslar içeren bir kontrat teklif ettiği öğrenildi.

Yazın düzenlenecek EURO 2020'de yeniden A Milli Takım kadrosunda olmak isteyen Yunus, talep ettiği ücreti düşürmeye hazırlanıyor.

HEM 10 NUMARA HEM KANAT OYNUYOR
Abdullah Avcı, ekonomik şartların oluşması halinde hem kanat hem de 10 numarada görev yapabilen Yunus'u kadrosunda istiyor.

Trabzonspor, Wolfburg ile ipleri koparmak üzere olan 1.79 boyundaki yıldız için bir süredir dolaylı yollarla görüşme yapmıştı. Ancak önceki gün bordo-mavili takım, oyuncunun menajeriyle direkt iletişime geçerek ilk teması sağladı.

Oyuncunun menajeri İlhan Mallı, Trabzonspor ile görüşme yaptıklarını doğrulayarak, "Şu an bu görüşmeler yeni başladı. Trabzonspor'da oynamak herkese katkı sağlar. Gelişmeleri göreceğiz" diye konuştu. Şartların olgunlaşması halinde bu transferin mutlu sonla bitmesi bekleniyor.

 Yunus Emre SEL

.

Fotomaç

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin
Yasin - 1 hafta Önce

Alinmasi lazim charackteri de düzgün iyi de topcu faydasi olur

Sefer ocak
Sefer ocak - 1 hafta Önce

Almanya da aldığı paraya göre Türkiye deki fiyatı 1.000.000 euro dur. Fazlası etmez.

Enzer ün
Enzer ün - 1 hafta Önce

Gene hüsrana ugrıyacagız.

Hüseyin durs n aksu
Hüseyin durs n aksu - 1 hafta Önce

Bizde ondan daha iyi Yusuf maliden iyileri var ben olsam almam

Murat acar
Murat acar - 1 hafta Önce

Yeni bir Mehmet ekici vakası olabilir
O da yönetimin elinde

SIRADAKİ HABER