banner728

Okay Sezon Sonu Beşiktaş'a!

Transfer dönemine üç aylık bir zaman dilimi kala Beşiktaş ve Trabzonspor cephesini karşı karşıya getirecek bir iddia ortaya atıldı.

Okay Sezon Sonu Beşiktaş'a!

Transfer dönemine üç aylık bir zaman dilimi kala Beşiktaş ve Trabzonspor cephesini karşı karşıya getirecek bir iddia ortaya atıldı.

Trabzonspor’un bu sezon en başarılı isimlerinden biri olan ve gösterdiği performans ile istatistiklerde üst sıralarda yer bulan Okay Yokuşlu hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş cephesinden edinilen bilgilere göre sezon sonu Okay Yokuşlu Beşiktaş’a transfer olabilir.

Edinilen bilgilere göre futbolcuyla görüşmeye hazırlanan siyah beyazlı yetkililer milli futbolcu ile Mayıs ayında masaya oturacak. İki tarafın anlaşması halinde kulüpler görüşme gerçekleştirecek. Okay Yokuşlu’yu transfer etmek isteyen Beşiktaş, bu futbolcu karşılığında Trabzonspor’a Medel’i  vermeyi düşünüyor.  Bordo Mavili ekibin bu takasa sıcak bakmaması halinde nakit olarak istenilen ücrette pazarlık yapılacağı iddia edildi.

Özel Haber: Hasan Yılmaz / HaberTS

YORUM EKLE
YORUMLAR
True legend
True legend - 7 ay Önce

Medeli götüne soktun bjklilar

Hun 61
Hun 61 - 7 ay Önce

Hastirsinler....

Yorum
Yorum - 7 ay Önce

Avrupa dururken bjk ya giderse onun beynini ....

Güven
Güven - 7 ay Önce

Şimdiden insanların aklına sokmaya başladılar .. eğer trabzonspor sezon sonu yusuf , abdul kadir ve okaydan birini bile satarsa gelecek sezonda herkesi kandırıyor anlamına gelir . eğer hedef şampiyonljk ise omurgadan hiç bir oyuncu satmamalıdır. Ve

Cihan
Cihan - 7 ay Önce

Kullan amk medeli baktın iyi çıkmadı ver gerizlere zamanında nie TS elinden aldın medeli onu alan serefsizdir medeli

Güven
Güven - 7 ay Önce

Ve idda ediyorumki alt yapıda 3 tane daha oyuncu var yıldız adayı. Cafer tosun yarım sezon oynat sosa dan iyi olur. Gelecek sezona iüç sağlam ama gerçekten sağlam futbolcu alınırsa ondan sonraki sezon bişey olur. Kesinlikle çok iyi bir sol açık.

Ayhan
Ayhan - 7 ay Önce

Yalan haber inanmayın

Mehmet kaya
Mehmet kaya - 7 ay Önce

Beşiktaş maçı öncesi HaberTS bunu burada yayınlaması Mükerrem hiç yakışmadı kendi ayağına kurşun sıktı Ayrıca Okay gidecekse Avrupa'da oynayabileceği bir takıma en üst segmentin bir altına Sevilla Atletico Madrid a da İngiltere Ligi'nde orta sıralardan bir takımda 11 oynayabileceği bir takıma gitmeli yoksa Trabzonspor'dan Beşiktaş'a gitmek Onun için bir hedef veya başarı olmamalı


SIRADAKİ HABER