Okay Yokuşlu Hakkında Flaş İddia!

Türkiye’de ve Avrupa’da forma giyen yıldız Türk futbolcuların menajerliğini üstlenen Batur Altıparmak, eski Trabzonsporlu Okay Yokuşlu ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Okay Yokuşlu Hakkında Flaş İddia!

Sosyal medyada mevcut takımı Celta Vigolu fotoğraflarını silen ve Trabzonsporlu fotoğraflarını bırakan oyuncu bu nedenle ilk olarak bordo-mavililerle anılırken ardından Galatasaray iddiası gündeme gelmişti. 


Okay’ın sosyal medyada fotoğraflarını silmesine Batur Altıparmak, “Hem Okay hem de Enes evlendi. Enes, düğününü devre arasında Belçika’da yaptı. İki futbolcuya da evlilik uğurlu geldi diyebilirim. Balık hafızalı bir toplumuz. Okay, Haziran ayında ciddi bir sakatlık yaşadı. Başlangıçta oynayamadı. Hazır olmadığı için zaman zaman oynadı, zaman zaman oynamadı. Yeni bir hoca geldi ve farklı tercihlerde bulundu. Okay bu işi bırakmadı. Forma girdi ve daha sonra formayı da aldı. Duygusal bazı hareketler de yaptı. Yurt dışında sosyal medya çok fazla dikkate alınmadı için atlattık bu konuyu. Bu işte iletişim çok önemli.

Fevri hareketler sebebiyle gidip oturup konuşmak daha doğru” dedi.  Okay için her hangi bir teklifin olmadığını ifade eden Batur Altıparmak, “Bana gelen herhangi bir teklif yok. Durumunu soran kulüpler oldu. Celta Vigo onu bırakmak istemedi. Olumsuz cevap verdik. Bütün kulüplere aynı şeyi söyledik. Celta Vigo onu bırakmak istemiyor, Okay da orada mutlu. Okay da EURO 2020’de başarılı olmak istiyor. Yurt dışında 38 hafta var. Her oyuncu 38 maçta oynayacak diye bir kaide yok. 3-5 maç oynamayınca dedikodu çıkıyor.

Dedikoduların önüne geçmek gerek. Ama gazeteler de her gün haber üretmek için iddialar ortaya atıyor. Okay, önce Celta’yı düzlüğe çıkarmak için uğraş verecek. Sonra EURO 2020…” ifadelerini kullandı.  (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER