Okay Yokuşlu Transferi Hakkında Resmi Açıklama

Eski Trabzonsporlu Okay’ın Galatasaray’a transfer olacağı iddialarına menajerlik şirketinden açıklama geldi. Bu iddialar şirket tarafından yalanlandı.

Okay Yokuşlu Transferi Hakkında Resmi Açıklama

Eski Trabzonsporlu Okay Yokuşlu’nun bağlı olduğu menajerlik şirketinin kurucusu Ömer Koray Uzun, transfer iddiaları ile ilgili konuştu.  

Okay’ın son dönemde adının Galatasaray ile anılmasına değinen Uzun, ""Okay Yokuşlu şirketimizin önemli oyuncularından. Okay, Avrupa'da ülkemizi başarıyla da temsil ediyor. Okay'la kurucu ortağımız Batur Altıparmak yakından ilgileniyor. Okay'ın Türkiye'ye dönme gibi bir planı yok. Okay'a Avrupa'dan da talipler var. Fakat Okay şu anda Celta Vigo'nun oyuncusu”dedi.  
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yorum
yorum - 2 yıl Önce

ispanya da harikalar yaratan adam takımdan ayrılsa yine ispanya yada başka ülkede oynar bunlar gs yı ne sanıyor anlamadım Edirne yi geçtikten sonra gs Rizespor ayarında takım Okay olmaz da Salih uçan gs ye yakıştırılır bu okay'ın gs haberini kim çıkarıyorsa dünyadan haberi yok herşey para olursa çin var katar var gs yi bu kadar da şişirmeyin komik oluyor.

SIRADAKİ HABER