Olcay'a Karşılık Sürpriz Takas Hamlesi

Ocak ayı transfer döneminde Trabzonspor ile Beşiktaş arasında ses getiren transferler yaşanabilir.

Olcay'a Karşılık Sürpriz Takas Hamlesi

İki kulüp arasındaki yakın ilişkiler sebebiyle Olcay Şahan'ın Beşiktaş'a geri dönebileceği Tolgay Arslan'ın da Trabzonspor forması giyebileceği belirtiliyor. Bu transferlere Onur Kıvrak-Tolga Zengin takası da eklenebilir.

Mustafa Akbaş'ın sözleşmesinin feshedilmesi, Esteban Alvarado ile yolların ayrılmasının ardından Trabzonspor'da takımdan gönderilecek isimlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavili kulüp, takımdan ayrılması gündemde olan Olcay Şahan, Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve Kucka için görüşmelerini sürdürüyor. Kulislerde Beşiktaş'a geri döneceği konuşulan Olcay Şahan'ın Tolgay Arslan ile takas edileceği aktarılırken Onur Kıvrak'ın da yine aynı yöntemle Tolga Zengin karşılığında Beşiktaş'a transfer olacağı belirtildi. (Yeni Şafak)

YORUM EKLE
YORUMLAR
fenasi söğüt
fenasi söğüt - 6 ay Önce

EYYY !!!! ts yönetimi bu tolgay daha önce ts yi redd etmedi mi,, hem sizin yani bu haber ts portalı, nın tolgay aşkı nedir anlamadım,,,siz bu haberi yönetim ve hoca dan mı alıyor sunuz,,tolgay denen oyuncu trabzon spor da çookk vaaarrr...örnek mi bu akşam oynayacak,,hatta 2 yada 3 maç oynasın,,bak görecek sin haber ts ,kim bu oyuncu ? murat cem,,sakın hemen 1 maçta buyur eyyy taraf tar bu murat cem dediğin oyuncu bu muy du demeye kalkmayın, taraf tarın son sözü ; sayın başkan , yönetim.ve ünal hocam,,daha önce bizi istemeyen adamı bizde istemiyoruz ,,herkese saygılar.

furkan
furkan - 6 ay Önce

tolgay arslan bu klübe gelmemek için neler yaptı herkes biliyor.Tolgayı istemiyoruz, bizi istemeyeni biz de istemiyoruz. Ayrıca kaleyi gençlere emanet ettik artık Tolga'ya da gerek kalmadı. Takas için en mantıklı topçu Trabzonlu Oğuzhanı almak olur.

sülo ts
sülo ts - 6 ay Önce

Tolgay ın Beşiktaştaki yıllık ücreti 1.8 milyo avro Trabzonspor un bu parayı vermeyeceğini bilererk bunlar yazılıp çiziliyor . Milletin kafasını karıştırmayın

TS mustafa
TS mustafa - 6 ay Önce

Tolga zenginle,Tolgay arslan ı alırsanız sıkıntı yaşarsınız onurla Burak yılma zı başka takımlara satın illa Beşiktaş olacak diye birşey yok Ahmet ağaoğlu sakın hata yapma

YAKUP
YAKUP - 6 ay Önce

BU TAKIMA TREZEGUET VE ATTAMAH GELİRSE ŞAMPİYONLUK GELİR

Temel Usta
Temel Usta - 6 ay Önce

TS'u kullanan haber kanalları haber kirliliği yapmamalıdır. Tolgay bizi satan adamdır. bizde hiç bir işi olamaz.

Özcan YOLSAL
Özcan YOLSAL - 6 ay Önce

Tolgay gibi karaktersizlerin burda işi yok hadi ordan adammı kalmadı,zamanında yaptıklarını nasıl unuttunuz

SIRADAKİ HABER