Onazi'den Trabzonspor'a İki Futbolcu Önerisi

Onazi, Trabzonspor'a iki Nijeryalı futbolcu önerdiğini söyledi.

Onazi'den Trabzonspor'a İki Futbolcu Önerisi

Trabzonspor'da sakatlığı devam eden Ogenyi Onazi ülke basınına konuştu. Deneyimli orta saha futbolcusu Onazi'nin ülkesinden, Trabzonspor'a bordo-mavililer için futbolcu baktığı belirtildi.

Ülke basınına konuşan deneyimli oyuncu, transfere de yardımcı olmaya çalıştığını söyleyerek, “Başkan ayrıca benden hangi oyuncuları tavsiye ettiğime yönelik fikrimi sordu. Ben de bunun üzerine beklentilere uygun olduğunu bildiğim iki Nijeryalı futbolcu önerdim” dedi.

Onazi sözlerini şöyle sürdürdü: “Sezonun ilk yarısı benim gelmiş geçmiş en iyi sezonumdu. Bu yüzden gerçekten Tanrı’ya müteşekkirdim. Ne var ki bu sakatlığı yaşadım. Maç içerisinde olan bir şey işte... Yine de dönmek için umudumu kaybetmedim, sezon bitmeden dönebilirim diye düşünüyorum. Çünkü çok pozitifim ve Afrika Uluslar Kupası öncesinde, ülkem için çok önemli olan bu turnuvaya da hazırlanmak istiyorum” diye konuştu.

Yalnız bırakmadı
Bordo-mavili oyuncu, “Sakatlığımın takıma yansıması da son derece negatif oldu. Takım için zordu ve ağır da bir darbe vurdu. Kulüp başkanımız bu süreçte beni hiç yalnız bırakmadı. Ameliyat öncesinde de, sonrasında da sürekli benimle birlikteydi. Benim sahada olmayışımın nasıl zorluk çıkaracağından bahsetti. Bu da gösteriyor ki kulüp ve şehir benim performansımı takdir ediyor” ifadelerini kullandı.

(Skorer)

YORUM EKLE
YORUMLAR
bafra61
bafra61 - 2 yıl Önce

Onazinin yerine Ebenezer OFORİ bi izleyin lütfen, Ekubanın vatandaşı.

bafra61
bafra61 - 2 yıl Önce

Onazinin yerine Ebenezer OFORİ bidefa izleyin lütfen, Ekubanın vatandaşı

bafra61
bafra61 - 2 yıl Önce

Bir kişide ben önereyim, EBENEZER OFORİ. Bi inceleyin lütfen, Ekuban'ın vatandaşı.

SIRADAKİ HABER