Rodallega Serbest Kaldı

Trabzonspor'un yıllık ücretinde indirim yaparak yeni sözleşme imzalamak istediği Hugo Rodallega, 1 milyon 600 bin Euro'da diretiyor. Kolombiyalı oyuncu 31 Mayıs 2019 tarihi ile serbest kaldı

Rodallega Serbest Kaldı

Trabzonspor ile Hugo Rodallega arasında transfer pazarlığı sürüyor. Bordo-mavili kulüp aldığı yıllık ücrette indirim yapmasını istediği golcü oyuncuyla yola devam etmek isterken, Kolombiyalı oyuncu ise bordo-mavili kulüple aynı şartlarda devam etmek istiyor. Yıllık 1 milyon 600 bin Euro kazanan golcü oyuncunun gelecek sezon için de aynı ücreti istediği belirtiliyor. Bordo-mavili kulüple bugün sözleşmesi sona eren Rodallega'ya ise 900 ila 1 milyon Euro arasında bir rakam teklif edildiği, oyuncunun ise geçtiğimiz sezon kazandığı parayı istediği öğrenildi. 

Ekonomik şartlar ve mali kriterler nedeniyle istediği ücretin ödenmesinin söz konusu olamadığı oyuncuya iletirken, Kolombiyalı futbolcunun ise ret cevabı vermediği ancak gelişmeleri zamana bıraktığı belirtiliyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yorum
yorum - 2 yıl Önce

gönderin

eray yılmaz
eray yılmaz - 2 yıl Önce

iskelet kadro bozulmasın istiyoruz memnunuz da rodellega'dan ama, bu iş fazla uzamadan hamle yapılmalı burası trabzonspor.
kalacaksa 1, kalmayacaksa 2 forvet alınacak zaten...

SIRADAKİ HABER