Samet Aybaba Trabzonsporlu Futbolcuyu İstediklerini Açıkladı

Süper Lig ekibi Olcay Şahan'ı istediğini duyurdu

Samet Aybaba Trabzonsporlu Futbolcuyu İstediklerini Açıkladı

Spor Toto Süper Lig'de son iki yılda yaşadığı sıkıntıları yeni sezonda tekrarlamak istemeyen ve transfer listesinde 50  oyuncu bulunan Bursaspor'da kulüp yönetimi, gözünü Trabzonsporlu Olcay Şahan'a dikti.
 
Teknik direktör Samet Aybaba,  yaptığı açıklamada,  öncelikli hedeflerinin Bursaspor'a yakışacak ve takıma direkt katkı sağlayacak  oyuncuları kadrolarına dahil etmek olduğunu söyledi. Transferde hata yapmak lükslerinin bulunmadığını anlatan Aybaba,  "Elimizde geniş bir liste var ancak bunun yanında kulübün şartlarını da iyi  görmemiz gerekiyor. Elimizdeki şartlar çerçevesinde bize katkılı olacağına  inandığımız oyuncuları transfer edeceğiz." dedi. Aybaba, transfer çalışmaları kapsamında geçen sezon Kayserispor'da  kiralık olarak forma giyen Stephan Badji ile görüşmelerin son aşamada olduğunu  dile getirerek, "Beş mevki için onar oyuncu var listemizde. Elli oyuncu ile  görüşülüyor." diye konuştu.
 
Vagner Love ve Olcay Şahan girişimleri
Transferde ismi geçen oyuncuların arasında Beşiktaş'tan Vagner Love  ile Trabzonspor'dan Olcay Şahan'ın bulunduğunu doğrulayan Aybaba, şunları  kaydetti:
 
"Vagner Love ve Olcay Şahan uygun şartlar olursa kadromuzda görmek  istediğimiz oyuncular, ancak maliyetleri yüksek. Arkadaşlarımız görüşüyor.  Şartların oluşması halinde bize faydalı olacağına inandığımız oyuncular bunlar.  Transfer için bir bütçemiz var. Bu bütçeyi aşmadan transferde gerekli oyuncuları  kadromuza dahil edeceğimizi düşünüyorum. Onun dışında altyapıdan çıkaracağımız  oyuncular olacak."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER