Sezon Sonu Trabzonspor'da

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, Trabzonspor taraftarına müjdeyi verdi.

TRANSFER HABERLERI 11.03.2021, 12:35
Sezon Sonu Trabzonspor'da

Süper Lig'de şampiyonluk yarışına devam eden Trabzonspor'da transfer hareketliliği devam ediyor... Bordo mavililerin daha önce de gündemine gelen Edin Visca'yla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Zeki Uzundurukan, Fırtına'nın Visca müjdesini verdi ve transferin detaylarını açıkladı.

İşte Zeki Uzundurukan'ın açıklamaları:

Trabzonspor'un Visca gündemine dair flaş gelişmeler yaşandı. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Visca'ya "Bu takımı ligde bırak ondan sonra git" diyor.

İZİN ÇIKMADI

Visca da oynamaya başladı ve Başakşehir'in maçı kazanmasını sağladı. Visca, daha önce de Abdullah Avcı'yla çalışmak istediğini de söylemişti. Ama Visca'ya izin çıkmadı.

SEZON SONUNDA TRABZON'DA

Çünkü, Trabzonspor istese de maliyeti çok yüksek olduğunu için alamadı. Ama sezon sonunda Trabzonspor, Visca'yı kadrosuna katacak bir aksilik olmazsa.

Kaynak: Fotomaç

Yorumlar (8)
ll 1 yıl önce
düşsün vısca da gelmesin.
Doğru Söz 1 yıl önce
Visca Türkiye'de kime giderse gitsin, gideceği takım her ne ise birkaç tık üstü olur. Türkiye'deki en kaliteli ve faydalı kanat adamlarının başinda Visca gelir.
Cemil Altas 1 yıl önce
Ne OLURSA OLSUN TS Viscayi Sezon Sonunu Beklemeden Kadrosuna katmali
hako 07 1 yıl önce
zeki uzundurukan dediyse tam tersi olur.adam resmen traj için palavra sıkıyor utanmasa messiyi trabzona yazacak
HatayTs 1 yıl önce
1 milyondan fazla bonservis vermeyin. Bizi gercekten istese sozlesme yenilemezdi
Neşat Tosun 1 yıl önce
Değeri nedir yaşına göre orantilimi...belli yaşlardan sonra sakatlıklar artabilir...şampiyon olacaksa tamam da bu taktikleri bu oyuncular daha iyi futbol oynamalı....6 oyuncu geride sabitte 4 oyuncu gol arıyor...böyle hocaya para yatirilmaz...ligde en kotu futbolu oynuyoruz...Avcı ile Ersun birbirinin ekizi gibi...rakibi büyütmek rakibi yuceltmek var onlarda TS idare eder parasını alır gider...şampiyon hoca olamaz..dönüm maçlarını gördük....takımda yedek yokta oynayanlar kötü oyuncularmi...oyuncu özgürce futbolunu oynamalı oyuncular hapis olmuşlar...kısaca bence hoca akrasif kıvrak zekalı oyuna hakim oyuncuyu strese sokmuyacak..adaleti sağlamalı geçmişe göre değil performansa göre forma vermeli...yenilgi olur ama sahada ve taraftarların gözünde ezilmiyeceksin...aslanlar gibi mücadele şart...korkak futbolla bireye varılmaz oyuncuda olunmaz...şahsi oyun değil organize oyun gerekli...at bir gol yat defansa..millete stres yaşat...
.
manuel 1 yıl önce
habere bak. asil kume duserse verirler trabzonspora
Remzi 1 yıl önce
Visca ligi biliyor..ve iyi futbolcu...TS'a katkısı olur..ancak uygun maliyetle alınması gerekiyor..