banner728

Tarihi Transfere Fatih Tekke Engeli

Bundesliga takımlarından Stuttgart, Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür için 20 milyon euro'luk bir teklif hazırladı ama bu teklif Fatih Tekke engeline takıldı.

Tarihi Transfere Fatih Tekke Engeli

Bundesliga takımlarından Stuttgart, Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Abdülkadir Ömür için 20 milyon euro'luk bir teklif hazırladı ama bu teklif Fatih Tekke engeline takıldı.

Özellikle bu sezon Yusuf Yazıcı ile ilk 11'in değişmez isimlerinden biri olan ve oynadığı futbolla her hafta üstüne koyan Abdulkadir Ömür için Alman ekibi Stuttgart'ın 20 milyon euro'luk teklif hazırladığı öğrenildi.

STUTTGART YÜKSELME PEŞİNDE

Almanya Ligi'nde Tayfun Korkut'un gelişiyle iki haftada 4 puan alan ve kalan 12 maçlık serüvende ligde kalma adına kritik karşılaşmalara çıkmaya hazırlanan Stuttgart yönetiminin önümüzdeki sezonun kadro yapılanmasına şimdiden başladığı, genç teknik adam Tayfun Korkut'la önemli transferlerin altına imza atacağı belirtildi.

Trabzonspor'un 20 yaşındaki yıldızı Abdulkadir için girişimlere başlayan Stuttgart'in hiç umulmadık bir engele takıldığı ortaya çıktı.

SALİH UÇAN GİBİ OLMASINI İSTEMİYOR

Oyuncunun 'ağabeyliğini' yapan, aslında bir anlamda Abdulkadir'in akıl danışmanlığını üstlenen Fatih Tekke'nin bu transfere şimdilik soğuk baktığı, 20 yaşındaki yıldızın şu anda Fatih hocanın tavsiyelerinden kesinlikle sapmadığı için bu transferin yarıda kaldığı belirtildi. Abdulkadir'in en az bir yıl daha Trabzonspor'da kalmasını isteyen Tekke'nin, oyuncu için 'Onun icin Avrupa henüz erken' yorumunu yaptığı tahmin edilirken, genç çalıştırıcının kendi deneyimlerinden yola çıkarak Abdulkadir Ömür'ün kariyerini şekillendireceği ifade ediliyor.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 8 ay Önce

Oyuncu satarak borç ödenmez Fatih Tekke doğrusunu yapmıştır,Abdülkadir seneye çok iyi takımlara gider kümede kalma mücadelesi veren stuttgart gibi kıytırık takımda ne işi olur.

Hun 61
Hun 61 - 8 ay Önce

İşin ehli olmak liyakat sahibi olmak bu olsa gerek!!!Umarım f.tekke ve diğer ehil insanların yönlendirmeleriyle abdüş çok daha iyi topçu olur.

zekeriya
zekeriya - 8 ay Önce

büyük takimlar yildiz oyunculari satmaz tam tersine tüm yildizlari toplar. Trabzonpsordan daha büyük takim var diye düsünen hic bir futbolcutrabzonsporda oynamayi hak etmiyor. Trabzonspor basamak olarak kullandirilmamali. Kesinlikle yildiz oyuncularla uzun vadeli ve keisnlikle kimsenin alamayacagi bir rakam belirlenmeli. Bu ne Trabzonspor kücük takimlar gibi düsünemez. Abdulkadir gibi bir futbolcuyu alabilirmisin 20 milyona. Salak insanlarla dolu külübümüz, hepsinden temizlenmeli.

6161
6161 - 8 ay Önce

17 yaşında degilmiydi bu oyuncu?

Serkan
Serkan - 8 ay Önce

Boş habermiş böyle birşey yok bunlar ne yapmaya çalışıyorlar

marad10a
marad10a - 8 ay Önce

bu çocuk 20 yasinda degil adam gibi haber yapin

SIRADAKİ HABER