Trabzon Transferde Hız Kesmiyor

Ligde yoluna doludizgin devam eden Trabzon temsilcisi transferde de hız kesmiyor.

Trabzon Transferde Hız Kesmiyor

Hekimoğlu Trabzon, Halil İbrahim Tuna ile sözleşme imzaladı.

Hekimoğlu Trabzon, Sancaktepe FK’dan kadrosuna kattığı Halil İbrahim Tuna ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Başkan Yardımcısı Köksal Büyükkazaz’ın katılımı ile tesislerde yapılan imza töreninde, başarılı hücum oyuncusu Halil İbrahim Tuna kendisini Hekimoğlu Trabzon'un renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.
Hekimoğlu Trabzon Başkan Yardımcısı Köksal Büyükkazaz imza töreninde yaptığı açıklamada, “Halil yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Takımımıza ikinci yarıda büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kendisi ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladık. Kulübümüze katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Hekimoğlu Trabzon ile sözleşme imzalayan 27 yaşındaki futbolcucu Halil İbrahim Tuna ise, “Hekimoğlu Trabzon FK gibi hedefleri olan bir takıma geldiğim için mutluyum. Beni Hekimoğlu Trabzon FK ailesine katan sevgili başkanımız Celil Hekimoğlu olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İnşallah sahada elimden gelen mücadeleyi göstererek, bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER