Trabzonlu Halil Dervişoğlu'na İspanyol Ekibi Talip Oldu

Galatasaray, Halil Dervişoğlu'nu Brentford'dan yeniden kiralamak isterken devreye İspanyol ekibi Real Betis girdi. Bu transferde işler iyice karıştı.

TRANSFER HABERLERI 27.06.2021, 17:33
Trabzonlu Halil Dervişoğlu'na İspanyol Ekibi Talip Oldu

Halil Dervişoğlu'nda rakip Real Betis. Galatasaray'ın yeniden kiralamayı düşündüğü Trabzonlu oyuncu için İspanyol Real Betis devreye girdi. Oyuncuya Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un da talip olduğu iddia edildi.

"estadiodeportivo.com"un haberine göre; Real Betis, yeni sezonda kadroyu yeniden inşa edecek. Bu süreçte satılacak futbolcular olacak. Halil hem yaşı hem de yeteneği açısından İspanyol temsilcisini cezbediyor. Halil daha önce yaptığı açıklamalarda yeniden Galatasaray forması giymek istediğini söylemişti. Ancak kulübü Brentford, onu satma kararı alabilir.

Mustafa Muhammed'in ayağı burkuldu!
Halil'in 2024'e kadar mukavelesi bulunuyor. G.Saray ise rakiplerinin önüne geçmek için satın alma opsiyonlu kiralama formülünü devreye sokabilir. Mukaveledeki opsiyonun mecburi olması bekleniyor. Ancak Brentford'un yüksek bir bonservis bedeli talep edeceği konuşuluyor.

Yorumlar (2)
Vatan 1 yıl önce
İş bilmez yönetimin kaçırdığı büyük balıktır Dervişoğlu üç kuruşa kıyıp almayıp İngiliz coplerine milyon dolarlar akitanlar şimdi ikinci Lig topcularinin pesinda ama onlarıda alamıyorlar artik
Zorlu 1 yıl önce
Fatih Terim ısrarla Trabzonlu ve Trabzonspor'lu olduğunu söyleyen Halil Dervişoğlu'nu isteyip bir şekilde kiralarken; bizim dahi Hocamız ısrarla bir yıl top oynamayan Yunus Mallı'yı hem de yüksek maliyetle alarak hoca kalibresi, vizyonu ve misyonunun ne kadar önemli olduğunu gösterdi.
Ondan sonra da niye biz kaliteli topçular alamıyoruz diye hayıflanıyoruz.