Trabzonspor'a Bir Yabancı Transferi Daha Geliyor

Trabzonspor'un Hamsik'ten sonra gerçekleştireceği transfer de yabancı olacak.

Trabzonspor'a Bir Yabancı Transferi Daha Geliyor

Yeni sezona yönelik transfer çalışmalarına erkenden başlayan ve bu doğrultuda Peres, Gervinho ve Hamsik'i kadrosuna katan Trabzonspor yönetimi, Kasımpaşa ile sözleşmesi bittikten sonra takıma katılması beklenen Koita için de geri sayımda. Böylece yabancı sayısı 12'ye yükselecek Fırtına, TFF'nin 8+6 olarak açıkladığı ancak kulüplerin 1 yıl daha ertelenmesini talep ettiği yabancı kuralının nihai karara bağlanmasını bekleyecek.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İrfan Ozturk
İrfan Ozturk - 2 hafta Önce

Abdullah Avcı Başakşehir de ne yaptıysa aynısını yapıyor. O zamanda Avrupa'da ne kadar yaşlı futbolcu varsa hepsini toplamıştı. sonuç ne oldu hüsran çünkü yaşlı futbolcuların sezon sonuna nefesi yetmiyor.
Avrupa'ya baktığımız başarılı takımların içinde bir veya iki 30 yaş üzerinde futbolcu var bizde ise tamamı yaşlı. Genç futbolcu al 5 yıllık sözleşme imzala takım hem başarılı olsun hemde futbolcu sat para kazan. Türk takımlarında ise sürekli yaşlı folutbolcuya yatırım yap.

Zekeriya
Zekeriya - 2 hafta Önce

Allah aşkına o kadar yabancıya gerek mi var. Milli takımımızda oynaya çok kaliteli gençler var alın işte. Sorun ne? Yaşlılar takımını da kurduk, inşaAllah yakında nasıl kurtuluruz hesabı yapmayız.

Iğdrts
Iğdrts - 2 hafta Önce

Tecrübeli futbolcu önemli gençlerin yetişmesi için ve şampiyonluk için. Hoca gençleride kullanmalı. 4.lük garanti iken bile gençlere şans vermeyen hoca belki şimdi verir.

Bize her yer direniş
Bize her yer direniş - 2 hafta Önce

Bizim başımıza gelen her başkan ğelirken özümüze döneceğiz diyor ğeldiği ilk şampiyon olamayıncada peşinden yaşlılar ordusu kurup küme düşmekten son anda kurtuluyoruz taraftar olarak bizdede çok kabahat var her şartta kendi evladımıza sonuna kadar sahip çıkmıyor hemen homurdanıyoruz haliyle o çocuğun eli ayağına dolaşıyor sabır biraz sabır onların bizden başka kimi var bizim de onlardan başka bizi şampiyon yapacak kimimiz var taraftar öz evlada sahip çıkmayınca başkanlarda hemen kıvırıp saçma sapan transferler yapıyor umarım şampiyon oluruz

SIRADAKİ HABER