Trabzonspor'a Transferine İzin Vermediler! Adeta Futbola Küstü

Devre arası transfer sezonunda Trabzonspor ile adı anılan isimlerin başında geliyordu.

Trabzonspor'a Transferine İzin Vermediler! Adeta Futbola Küstü

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Türk futboluna kazandırdığı Edin Visca, uzun yıllardır Trabzonspor’un transfer listesinde yer alıyordu.

İstanbul Başakşehir 2011 yılında Zeljeznicar takımından İstanbul ekibine transfer olan ve 10 yıldır turuncu lacivert renkli formayı terleten Edin Visca, kulübüyle “şampiyonluk yaşadıktan sonra transferime izin verilecek” sözüyle yeni anlaşma imzalamıştı.

VİSCA'YA GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ ŞOKU!

Ah de vefa duygusuyla 10 yıl formasını terlettiği kulüpte şampiyonluk yaşayan Boşnak yıldız, Abdullah Avcı’nın Trabzonspor’da göreve başlaması ve kendisine talip olunmasının ardından bordo mavili formayı giymek istedi.

Fakat Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Visca için bonservis bedelini yüksek tutarak bu transferin önüne geçti.

Taraftarı olan büyük camiada forma giyme isteğini yenileyen Visca, Göksel Gümüşdağ’ın net tavrı sonrasında büyük şok yaşadı.

YILLAR SONRA YAŞANAN OLAY GERÇEĞİ ORTAYA KOYUYOR

2013 yılından bu sezona kadar hiç sakatlık sorunu yaşamayan ve bu özelliği ile dikkat çeken Visca’nın bu sezon 15 maç kaçırması dikkat çekiyor.

Visca’nın sakatlığı nedeniyle forma giyemediği iddia edilse de, sakatlığı konusunda ve sahalara ne zaman döneceği ile alakalı olarak detaylı açıklama yapılamıyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ PSİKOLOJİSİNİ BOZDU

Kendisine verilen sözün tutulmaması nedeni ile Visca’nın psikolojik olarak etkilendiği bu nedenle takımdan uzak kaldığı bilgisine ulaşıldı.

Visca ile Başakşehir kulübünün arasının iyice açıldığı bilgisine ulaşılırken, Visca’yı Başakşehir forması ile tekrar sahalara döndürmek için yoğun çaba gösterildiği de öğrenildi.

Ayrıca Visca'ya sözleşme şartları öne sürülerek aba altından sopa gösterildiği de iddia ediliyor.

Kaynak: HaberTS.com / Yasir Güney

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 13:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hicazkar61
Hicazkar61 - 3 hafta Önce

Nedendir bilinmez, biz koita ve Yusuf Erdoğan transferleri için kasımpaşa ile temasa geçtik, bize yüksekten uçtular, halbu ki thiam'ı fb'ye bedelsiz, Fatih öztürk'ü gs'ye bedelsiz verdiler. Ya da el altından paralar alındı ama kap'a öyle lanse edildi. Visca olayı da ne olur bilinmez, belki sezon sonu olur? fakat ara transfer sezonu alabilseydik çok iyi bir transfer olurdu, ama malum trabzonspor bu memlekette bilhassa İstanbul takımları karşısında üvey evlat muamelesi görüyor, bunu federasyonda kluplerde yapıyor maalesef, ama bize düşen diklenmeden dik durmaktır, şunu unutmayalım ki asilik asalettendir (haksızlığa karşı asilik)...

Harun Gelleci
Harun Gelleci - 3 hafta Önce

aynen öyle çok doğru tespit yapılmış haberde adam aralıksız 10 maçtır forma giymiyor Başakşehir tek bir açıklama yapamıyor. şimdi çıkar yalandan konuşurlar

61 Madenci 67
61 Madenci 67 - 3 hafta Önce

Bedavaya febeve verir.

Kuloglu
Kuloglu - 3 hafta Önce

Yarın bugün belki 10 sene sonra yine bir yapı hortladı diye duyacaksınız haberlerde...gümüşdağ, koç, bölezoğlu, bulut vd. Katakülleler el altından el üstünden yapıyorlar birşeyler...yavaş yavaş organizeleşir bunlar...Aynı yıldırım ve tayfası gibi...Burası Türkiye biri gitti mi diğeri palazlanır.Çünkü kanun yok Allah korkusu yok

Şikeci göksel şike yaptığı takımlara futbolcu verir..namusuyla oynayana takıma değil..
Şikeci göksel şike yaptığı takımlara futbolcu verir..namusuyla oynayana takıma değil.. - 3 hafta Önce

Koroğlu

Ofli
Ofli - 3 hafta Önce

Alma mazlumun ahı çıkar aheste aheste boşuna dememişler başakşehir kümeye giteçek

Necmi yildıran
Necmi yildıran - 3 hafta Önce

Istanbul.un 3 küçüklerinden talimat ve para almıstır ve ondan dolayı izin vermemiştir.çünkü trabzon.a gitse t.s çok tehlikeli olur.

Ofli
Ofli - 3 hafta Önce

Gümüştağ söz ağızdan çıkar unutma


SIRADAKİ HABER