Trabzonspor'da 3 İsim Sır Küpü Oldu

Trabzonspor yönetimi devre arası transfer çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Trabzonspor'da 3 İsim Sır Küpü Oldu

Trabzonsporlu futbolcular 4 günlük izin yaparken, teknik direktör Abdullah Avcı ile yöneticiler yoğun mesai yapıyor.

Başkan Ahmet Ağaoğolu, ikinci Başkan Ertuğrul Doğan ve teknik direktör Abdullah Avcı üçgeninde yapılan görüşmeler sonucu bir çok futbolcuyla ön görüşme gerçekleşti.

Trabzonspor yetkilileri transferlerde imzalar atılmadan bilgi paylaşmıyor. Görüşülen futbolcuların resmi ağızlardan çıkması halinde futbolcunun değerinin yükseleceğinin farkında olan yöneticiler sır küpü olmuş durumda. 

Berat Özdemir transferinde Gençlerbirliği kanadından basına bilgi sızdırılırken, Trabzonspor zor durumda bırakılmak istendi. Bu konudan oldukça rahatsızlık duyulurken, Berat Özdemir transferinden sonra yapılan görüşmelerde asla dışarıya bilgi sızdırılmaması konusunda yoğun mücadele veriliyor.

Transfer sürecinde taraftarın sabırlı olması beklenirken, görüşülen futbolcularda ismin sosyal medyaya sızması durumunda radikal kararların da alınacağı gündemde.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan Kapıcıoğlu
Kenan Kapıcıoğlu - 2 hafta Önce

Her şey Büyük Trabzon Spor için Allah yardımcınız olsun bu Tk 4takviyeyle ligin tozunu atar

OFLU
OFLU - 2 hafta Önce

Hey yavrum hey Denizlispor Afabo ile anlaşmış Agaoğlu iki kat üçret vererek afobeyi Almış Evet Trabzonspor'u zarara uğratmıştır derhal kulübün zararını ödesin Trabzonspor'un parası kimsenin babasının malı değil derhal zararın tanzimi için gereken yapilsin.

SIRADAKİ HABER