Trabzonspor'da Adebayor Bombası

Trabzonspor'un Adebayor'u transfer edeceği haberi gündeme bomba gibi düştü.

Trabzonspor'da Adebayor Bombası

Fotomaç kaynalık habere göre menajerler, Togolu yıldızı bordo-mavili kulübe önerdi. Karadeniz ekibinin idarecileri de kararı teknik direktör Ünal Karaman'a bıraktı.

BONSERVİS VE İMZA PARASI YOK
Emmanuel Adebayor, 2017 yılında Çaykur Rizespor ve Başakşehir'den iki teklif almıştı. Karadeniz ekibi 1.5 milyon euro önerirken, İstanbul temsilcisi 2.2 milyon euro'ya işi bitirmişti.

Togolu oyuncu 35 yaşına geldiği için bordo-mavililerin teklifi 1 milyon euro oldu.

Trabzonspor kendilerine önerilen Adebayor'u 'fırsat transferi' olarak görüyor. Tecrübeli oyuncu bu rakamı kabul ederse kadroya katılacak aksi halde daha yüksek bir teklif götürülmeyecek.

Türkiye'yi çok seven ve burada gördüğü ilgiden memnun olan Adebayor'un Trabzonspor'un teklifine olumlu yaklaşması bekleniyor. Bonservis ve imza parasının olmaması avantaj olarak gözüküyor.

Menajerler, Togolu yıldızı Trabzonspor'a teklif etti. Bordo-mavili yönetim "1 milyon euro'yu kabul ederse bu transfer olur" cevabı verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 12 ay Önce

Aman ne bomba ha

Maho
Maho - 12 ay Önce

Vay arkadaş ya bu da ne.. 33 lük rodellega varken çokda iş yapmışken, 35 lik Adebayor diyorlar, ne yapacağı belli değil. Facia olur alınırsa....

Onur
Onur - 12 ay Önce

6.600.000 lira yapar. Adam ölmüş zaten. Emre Moru alsınlar Trabzon'da adam olur garantisi var. 2 gün temiz yayla havası alsın birde Ünal hoca tamamdır :) 2 seneye satarsın 10-15 mio €

Erkan
Erkan - 12 ay Önce

Başka kapıya

devran
devran - 12 ay Önce

tursu kurmak icin salatalik alin baska gerek yok

Engizli
Engizli - 12 ay Önce

Sakın haa eğer adaboyoru alacaksaniz benide alın bari daha yaşım 52

Salih
Salih - 12 ay Önce

Adam 35 yaşında bitik adamın ne işi var bizde saçmalık olur.rodeaaga 33 yaşında tutabilirseniz onu tutun.işe yaramış olsa Başakşehir niye bıraksın.

Abdürrahim
Abdürrahim - 12 ay Önce

Bu olsa olsa elde patlayan bir bomba olur. Yalan haber olsa gerektir.


SIRADAKİ HABER