Trabzonspor'dan Ayrılacak Futbolcular

Fırtına’da gelecek oyuncular kadar gideceklerin de durumu önemli.

TRANSFER HABERLERI 25.05.2022, 12:04 25.05.2022, 12:12
Trabzonspor'dan Ayrılacak Futbolcular

Kiralık sözleşmesi biten Puchacz’la vedalaşan Trabzonspor’da, Koita, Kouassi ve Trondsen de gelecek sezon kadroda düşünülmüyor. Yerlilerde ise ilk yolcu Yunus Mallı.

Fırtına’da gelecek oyuncular kadar gideceklerin de durumu önemli. Yeni transferlere yer açmak için yabancı kontenjanının rahatlatılması gerekiyor. Kiralık kontratı biten Puchacz’la vedalaşan Fırtına’da, Koita, Trondsen ve Kouassi’nin gelecek sezonda kadroda düşünülmedikleri öğrenildi. Giresunspor’da sezonu kiralık olarak tamamlayan Diabate ve Flavio da önümüzdeki yıl planlamasında yer almıyor. Bu isimler ya bonservisleriyle ya da kiralık olarak başka takımlara gönderilecek. 1 sene daha kontratı bulunan Gervinho’nun geleceği ise kamp sürecinde netleşecek. 

Gervinho kampa göre

Çapraz bağ sakatlığı nedeniyle devre arasında sözleşmesi dondurulan Fildişili yıldız, geçtiğimiz haftalarda takımdan ayrı antrenmanlara başlamıştı. Yerlide ise ilk yolcu Yunus Mallı. Büyük umutlarla geldiği Trabzonspor ’da beklentilerin çok altında bir performans ortaya koyan gurbetçi futbolcunun, ayrılması kesin gibi. 

Yorumlar (8)
Trabzon 1 ay önce
Kouassi sezon başı hazırlıklarında denenmeli mutlaka. Transfer hovardalığına gerek yok..
Guven 1 ay önce
Köybaşı bu senede varsa Ben yokum :)
Adamın her oynadığı maçta o taraftan gol yedik, ŞANS OLAMAZ HER HALDE!
Mehmet 1 ay önce
Sağ Bek, Sağ Stoper, Sol Bek, Ön Libero gerekli.
Kilic 1 ay önce
Yunus u sanki oynatmisde basarili olmamisde gönderiyormus
Hasan 1 ay önce
Gelecek oyuncular direk katkı sağlayacak takıma kalite kazandıracak oyuncular gelmeli.Hep hantal defansa çekilen baskı yiyen bir profilden uzak durmamız lazım.Bu sene ne kadar puan farkıda olsa karnımza ağrılar girdi. Gelecek oyuncu tipleri eski kadroyu düşünün: Gökdeniz fatih miroslav stephanow mbia böyle güçlü teknik katkı sağlayap tipler.İsmail hüseyin serkan yusuf acilen gönderilmeli
Ahmet 1 ay önce
Puchaz kalmalı trabzonspor için önemli bir futbolcu
Mbilgin 1 ay önce
Adam in kalıp kalmaması bizimle ilgili değil zaten kiralık di klubu de satmıyor onu
Mustafa acar 1 ay önce
Koussi kalmalı ismayil köybaşda gideceklerin listesine eklenmeli