Trabzonspor'dan Bir Ayrılık Daha

Trabzonspor'dan ayrılan Sefa Akgün'ün yeni takımı belli oldu

Trabzonspor'dan Bir Ayrılık Daha

Trabzonspor'la profesyonel sözleşme imzalamayan ve yollarını ayıran Sefa Akgün, Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor'a transfer oldu.

Trabzonspor'da geçtiğimiz günlerde profesyonel yapılmak istenilen ancak bordo mavili takıma sunulan şartlar nedeni ile Özkan Sümer'den ret cevabı alan Sefa Akgün, 1 Temmuz itibari ile boşa düştü. Genç oyuncuya 1.600 TL maaş ve 1461 Trabzon'da kiralamak oynamayı öneren Trabzonspor genç oyuncuya "bu teklifi kabul etmelisin" dedi. Bu tekliften memnun olmayan Sefa Akgün ve menajeri yeni kulüp aramalarına başladı.

ERZURUMSPOR'LA ANLAŞTI

Bu gelişmenin ardından genç yetenek Sefa Akgün, Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor'a imza attı. Trabzonspor'a 510.000 Bin TL yetiştirme bedeli ödeyecek olan Erzurumspor'un Sefa'ya 15 bin TL peşin ücret ödediği aylık da 4 bin TL maaş vereceği belirtildi. Ayrıca oyuncunun serbest kalma maddesinin ise 7 milyon Euro olacağı ifade edildi. Sefa ile geçtiğimiz dönemlerde Roma ilgilenmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
has trabzonlu
has trabzonlu - 8 ay Önce

1600 tl maas nedir ya peki bu çocuk ya ilerde iyi bir futbolcu olursa o vakırt milyon erolar öderız feda dedikde 4000 tl yı veremeyenlerin altındaki araç kirası 8000-10000 tl öz evlat dedikdiye adamları süründürmeyın.

fatih53
fatih53 - 8 ay Önce

şaka sandım ama resim de varmış. geleceği olan bir çocuğu daha harcadınız bravo. özkan sümer asgari ücret veriyo erzurum 4bin tl ayıp ayıp yazık

Alp
Alp - 8 ay Önce

bu oyuncuyu harcadınız yazıklar olsun şaka gibisin özkan sümer

dağhan
dağhan - 8 ay Önce

Bir alt yapı oyuncusunun 1 kez bile A takım formasını giymeden para pazarlığına oturması günümüz futbolu için normal olsa da TS gerçekleri karşısında kabul edilebilir bir durum değildir. TS ve Özkan Sümer de bu durum karşısında ilkeli bir duruş sergilemiştir. Sefa kardeşimiz de aslında zerre kadar TS'lu olmadığı göstermiştir. Sefa TS'u eski TS sanmış, fakat yanılmıştır. Bugün ki TS'un bugün ve gelecekteki stratejisi "önce Trabzonspor" diyen oyuncularla yola devam etmek üzerine kuruludur.

Murat
Murat - 8 ay Önce

Cin olmadan adam mı çarpacan sefa efendi sen kimsin sen oynayacağın yer bal ligi

Murat
Murat - 8 ay Önce

Yazık kendi bilir trabzonsporlu olmak nüfusunda trabzon yazması ile olmuyor

Tsss
Tsss - 8 ay Önce

Bir oyuncunun kalitesi varsa ona askari ücret teklif edemesin kadroya alınanlar ve alınmayanlarda tartışılır

Dua etmeyeceğiz
Dua etmeyeceğiz - 8 ay Önce

Sana 10 yıl emek veren takıma, seni sen yapana, "ben oldum" diyerek adım atarsan böyle olur yavrum. Belki ileride dünya yıldızı da olursun, hiç önemi yok. Başarı için herşeye gelirim demeyen ts yönetim ve teknik kadroyu tebrik ederim. Bizi 2010-2011 hakkımız dedirten şey duruşumuzdur. Her düşüşe geçildiğinde hakeme rakibe laf atan penaltı istiyoruz diyen poker surarlıya benzemeye tavrımızdır.


SIRADAKİ HABER