Trabzonspor'dan Göztepe'ye Takas Teklifi

Trabzonspor, Göztepe başkanı ile görüşerek bu transferi bitirmek istiyor.

Trabzonspor'dan Göztepe'ye Takas Teklifi
banner818

Badou Ndiaye'yi kadrosuna katarak orta sahasına seviye atlatan Trabzonspor'da stoper için takviye çalışmaları devam ediyor. Uzun süre stoper mevkii için Avrupa'da bilinen isimler üzerinde yoğunlaşan Karadeniz ekibinde hedefteki oyuncularla yapılan görüşmeler neticesinde ortaya çıkan yüksek maliyetler nedeniyle geri adım atıldı. Bu nedenle iç piyasaya yönelen Bordo-Mavililer'in rotası İzmir...


Oyuncunun menajeriyle yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alan Fırtına'nın Göztepe'nin kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi.

Takas da önerilecek


Teknik direktör Hüseyin Cimşir ve yardımcısı Muzaffer Bilazer'in kadroya katılması konusunda ısrarcı olduğu Alpaslan Öztürk için Başkan Ahmet Ağaoğlu birkaç gün içinde Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'le bizzat görüşecek. Kulübüyle 1.5 sezon daha sözleşmesi bulunan Alpaslan'ın bonservis detayları görüşülecek. Trabzonspor bu transferde İzmir temsilcisine takasta da oyuncu önerme düşüncesinde. (Fanatik)

YORUM EKLE
YORUMLAR
True Legend
True Legend - 3 ay Önce

Aman ne stoper ha tenekeden teyyare

Salih
Salih - 3 ay Önce

Yaptığınız habere siz bile inanmıyorsunuz. Yardımcı hoca ısrarlı parayı verecek olan yardımcı hoca mı? Adam 1.5 milyon euro limitiniz var diyor siz 1.5 yıl sözleşmesinin bitimine olan takımında direkt oynayan adamı almaları için baskı yapıyorsunuz. Menejerle ortak mı çalışıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER