Trabzonspor İkinci Transferini Gerçekleştirdi

Flaş açıklama: "Trabzonspor'la Eskişehirspor anlaşmış"

Trabzonspor İkinci Transferini Gerçekleştirdi

Eski Galatasaraylı futbolcu Murat Erdoğan, Edin Dzeko ve Eskişehirspor'da forma giyen Mehmet Özcan için önemli açıklamalar yaptı.

"Trabzonspor'la Eskişehirspor anlaşmış"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Erdoğan, "Mehmet'in sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Eskişehirspor bu devre arasında bir şekilde Mehmet'ten bir kazanım sağlamak istiyor. Eskişehirspor sportif direktörü dün beni aradı ve Trabzonspor'la Mehmet Özcan'ın transferi konusunda yüzde 99.9 anlaştıklarını söyledi. Ben de o saatten itibaren Trabzonspor'dan bir telefon bekledim. Ancak şu ana kadar beni Trabzonspor'dan arayan olmadı. Mehmet'in de düşüncesi, Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte oynamak. Daha önce Trabzonspor'la çokça görüştüm Mehmet konusunu; ancak şu ana kadar beni son gelişme için aramadılar. Mehmet, 'Trabzonspor formasını gururla taşırım. Yeter ki şartlar oluşsun' dedi. 'Beni yetiştiren, Türkiye'ye kazandıran kulüp olan Eskişehirspor'un para kazanmasını isterim' diyor. Trabzonspor'dan haber bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Taşkın
Hasan Taşkın - 1 ay Önce

şaka mısınız siz ya? Hakan Yeşil'in önünü kapatıyorsunuz. Eskişehir'in önünü açıyorsunuz. Mehmet Özcan kötü futbolcu değil ama sezon sonu zaten sözleşmesi sona eriyor ve bonservissiz alınırdı. Zaten futbolcunun bu sene kadroya girme ihtimali yok.

bertan mutlu
bertan mutlu @Hasan Taşkın - 1 ay Önce

mehemt özcan iyi adam dostum berat gibi

Jaja coelho
Jaja coelho - 1 ay Önce

Sene sonu bize kalir miydi bir onu dusunelm

yasar
yasar - 1 ay Önce

şaka gibi, sözleşmesi bitecek futbolcu zaten , ayrıca eskişehir in yasağının kalkması için borcunu ödemesi şarttı.

Mustafa Aydın
Mustafa Aydın - 1 ay Önce

Süper bir transfer, İkinci ligde 0 (sıfır) puanla son sırada yer alan bir takımın futbolcusunu kurtarıcı olarak almak kadar büyük bir icraat olamaz. Bu adamı alan Trabzonspor kesin şampiyon olur.

Kerem Efe
Kerem Efe - 1 ay Önce

Ulan kimlerle uğraşıyoruz

Yüksel saygılı
Yüksel saygılı - 1 ay Önce

Hasan taşkın.....sizler alışmışıniz bedeva futbolcu almaya.mal bu ister al ister alma.

Ts612828
Ts612828 - 1 ay Önce

Yılın transferi . Bu transferi ancak Trabzonspor yapabilirdi zaten. Transferde başarı denince akla Trabzonspor gelir!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER