Trabzonspor Milli Futbolcu İçin Sıkı Pres Yapıyor

TFF’nin 8+6 şeklinde açıkladığı yabancı kuralının değişmesi için Kulüpler Birliği Vakfı, Tahkim Kurulu’na başvurdu. Trabzonspor Yönetimi de gelişmeleri yakından takip ediyor. Eğer kural değişmezse, sol bek arayışlarında mecburen yerli isimlere ağırlık verilecek.

Trabzonspor Milli Futbolcu İçin Sıkı Pres Yapıyor

Sol bek transferinde yerliye yönelen Trabzonspor, daha önce görüştüğü Umut Meraş için tekrar Le Havre Kulübü’nün kapısını çaldı.

Bu doğrultuda ilk aday ise Umut Meraş... Daha önce Umut’un bonservisi için Le Havre Kulübü’yle görüşen Trabzonspor, 3 milyon Euro’luk taleple karşılaşmıştı. Trabzonspor, Fransız ekibinin kapısını tekrar çaldı.

Vadeli bir ödeme planıyla teklifini artırabileceğini belirten Bordo-Mavililer, bu kez de EURO 2020 engeline takıldı. Le Havre yetkilileri, A Milli Takım formasıyla vitrine çıkacak olan Umut için turnuva sonrasında karar vereceklerini söyledi. Trabzonspor cephesi ise sürecin uzamaması adına sıkı pres yapıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naci
Naci - 1 hafta Önce

Umut meraş alınırsa takıma en büyük kötülük olur. Sakın. Bedava bile gelse uzak durun

Z.D
Z.D - 1 hafta Önce

Milli macta gördük ne yapti.Cogu goller onun tarafindan geldi.Sakin hata yapipda Umut Meras‘i almayin.Marlon ondan cok daha iyiydi.Bir Üc milyon Euro istiyorlar.Bizim Abdürrahim‘le hicbir farki yok.Abdullah Avci‘nin her istegi olamaz.

SIRADAKİ HABER