Trabzonspor O Futbolcuyu Yarın Trabzon'a Getiriyor

Trabzonspor’un prensip anlaşmasına vardığı ve İstanbul’a gelen İranlı stoper oyuncusu Majid Hosseini, yarın Trabzon’da yapılacak son görüşmelerin ardından sözleşme imzalayacak.

TRANSFER HABERLERI 21.07.2018, 22:37
Trabzonspor O Futbolcuyu Yarın Trabzon'a Getiriyor

Bordo-mavili kulübün prensip anlaşmasına vardığı 22 yaşındaki stoper oyuncusu Majid Hosseini'nin İstanbul'a geldiği, yarın Trabzon'da yapılacak son görüşmelerde sorun yaşanmaması durumunda 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı öğrenildi. 

HACISALİHOĞLU: "HOSSEİNİ İLE YARIN TRABZON'DA GÖRÜŞECEĞİZ" 

Konuyla ilgili olarak konuşan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Oyuncu Trabzon'a gelecek ve kendisiyle yarın görüşeceğiz. Anlaşıp anlaşmayacağımız bu görüşme durumuna göre belli olacak" dedi. 

Yorumlar (3)
Trabzonsporlu 4 yıl önce
Bongonda bunlardan 2 gömlek daha iyiydi fakat futbol cahili insanlar yüzünden gitti adam. Kendisinden 2 gömlek insanlar top oynarken kadroya girememek ve dışlanmak gitmesindeki en büyük sebepti.
Levent 4 yıl önce
Şuan ićin cok yanlış transfer politikası izleniyor. Tamam para yok ancak senden epey bir oyuncu gitmiş. Bunların yıllık ücretleri cepte kaldı ve yerleri dolmalı. İstenen oyuncular gidenlerden kesinlikle iyi değil. Bongonda amiriden hem genç hem yetenekliydi. Rıza sayesinde gitti. Hubocan ile uğur ubegenmem ama gelenler bunlardan cok da iyi olacağını düşünmüyorum. Bonservisi elinde olan cok yetenekli oyuncular var. Bunları ikna etmek yönetim başarısıdır. Çoğu avrupa takimi bizden 2 isteyene 1 e imza artırıyor. Bu ikna kabiliyeti dır. Onuda geçtim boşta o kadar adam varken ve para da yok iken 30 yaşındaki adamı da almayın o zaman. Genç alin en azından parlar diye bir umut olurdu bizde. Bicakcic ve hossininin alınması alt yapıdan gelecek gencler için moral bozukluğudur. Alacağın adam gençlere ornek olmalı onlara birşey öğretmeli. Ama gelenler vasat oyuncular. Ben genç olsam hevesim kırılır bunlar bile TS de forma giyecek ben başka takıma kiralanacağım diye. Yada sürekli yedek bekleyecegim diye. Tabi bizim alt yapıdan gelenler bu vasat adamlardan da formayı alamazlarsa alt yapıda bitmiş demektir orasida ayrı bir konu.
Cevdet 4 yıl önce
Moskova dan 4 yiyince denize düşen yılana sarıldı:)