Trabzonspor O Transferde Geri Adım Attı

Erce Kardeşler’le yollarını ayıracak olan Trabzonspor, 3. kaleci Arda Akbulut’u da gönderecek. Karadeniz ekibi iç piyasada Göztepeli İrfan Can Eğribayat ve Samsunspor’dan Nurullah Aslan ile temasta.

TRANSFER HABERLERI 23.06.2022, 15:58 23.06.2022, 16:03
Trabzonspor O Transferde Geri Adım Attı

Trabzonspor ’da kaleci havuzu değişiyor... Uğurcan Çakır için kulübe ulaşan resmi bir teklif yok. Fırtına’nın kaptanı kariyerine Avrupa’da devam etmek istese de “Hem kulübü hem de beni tatmin edecek bir yer olursa giderim” demişti. Bordo-Mavililer, Uğurcan’ın durumundan bağımsız olarak kaleci transferi gerçekleştirecek. Çünkü Erce Kardeşler ve Arda Akbulut ile yollar ayrılacak. Yıllardır 2. kaleci durumundaki Erce, artık düzenli oynayabileceği bir yere gitmek istiyor. Başarılı eldiven Süper Lig’den pek çok kulüple temasta. 3. kaleci Arda da yeni sezon planlamasında düşünülmüyor.

Fırtına’nın listesinde Göztepe’nin 23 yaşındaki eldiveni İrfan Can Eğribayat ve Samsunspor’dan 24 yaşındaki Nurullah Aslan var. Bordo-Mavililer, her iki kaleci için kulüpleriyle görüşme halinde. İrfancan için girişim yapan Trabzonspor'dan ciddi bir bonservis talebi geldi. Bunun üzerine Trabzonspor bu transferi beklemeye alırken listedeki diğer isimlere yöneldi.

Yorumlar (1)
Ali KIRKBİR 1 hafta önce
irfan kim yaaa; nasıl iş bu. adam bize karşı oynadığında yediği golden sonra zorundan ağlayan, fakat gs ve diğer takımlardan yeediği gollerden sonra umursamayan bi kalecinin bizde ne işi var. ARDA irfandan en az 5 gömlek daha kaliteli. eğer böyle bişey olursa takıma ihanet sayılır.