Trabzonspor O Transferde Geri Sayıma Geçti! Rakamlar Ortaya Çıktı

Cornelius ve Djaniny’nin yer aldığı forvet hattını yeni bir golcüyle güçlendirmek isteyen Trabzonspor, Haji Wright için Sönderjyske kulübüyle kıran kırana pazarlık yapıyor.

TRANSFER HABERLERI 23.06.2022, 16:44
Trabzonspor O Transferde Geri Sayıma Geçti! Rakamlar Ortaya Çıktı

Bordo-mavili kulüp, 24 yaşındaki ABD’li golcü için Sönderjyske’ye önceki gün 1.8 milyon euro bonservis ve sonraki satıştan yüzde 10 pay teklif etmişti. Karadeniz ekibi resmi teklifinde bonservis bedelini 3 taksit halinde ödemek istediğini de bildirmişti.

Sönderjyske direniyor
Haji Wright ile 2024’e kadar sözleşmesi bulunan Sönderjyske’nin ise 2 milyon euro bonservisin yanı sıra sonraki olası satıştan yüzde 20 pay istediği belirlendi. Wright’ı elden çıkararak ciddi bir gelir elde etmek isteyen Danimarka kulübünün pazarlığa açık olduğu ifade edildi.

Sönderjyske ekibinin bonservis bedelini 1.9 milyon euroya, satıştan payı da yüzde 15’e düşürmesi halinde transferin biteceği kaydedildi. (Milliyet)

Yorumlar (2)
Taraftar 1 gün önce
Çingene pazarlığı yüzünden zamanında Lewandowski'yi elden kaçırmıştık. 200 bin mark farkla trasfer gerçekleşmemişti. Eğer gerçekten alınacak bir futbolcu ise 3 e 5 e bakmadan dillere düşürmeden alınmalıydı...
Kadir Sarıibrahimoğlu 1 gün önce
Neden alınıyor bu tür futbolcular anlam veremiyorum.Geçen sene Koita yı aldık o bile sıfır fayda verdi takıma