Trabzonspor Tecrübeli Stoper İle Anlaştı

Trabzonspor uzun süredir görüşmelerini sürdürdüğü stoper transferi konusunda önemli mesafe katetti. 

Trabzonspor Tecrübeli Stoper İle Anlaştı

Fernandes ile yollarını ayıran ve devre arasında takıma direkt katkı yapacak isimlerle görüşmelerini sürdüren Trabzonspor yönetimi, Lille’de forma giyen Adama Soumaoro ile anlaşma sağladı.

Trabzonspor’da forma giymek isteyen 27 yaşındaki Adama Soumaoro ile her konuda anlaşma sağlanırken, kulübü Lille ile pazarlıklarda son aşamaya gelindiği öğrenildi.

FUTBOLCU TRABZONSPOR'U İSTİYOR

Adama Soumaoro'nin Trabzonspor'da forma giymek istemesi bu transferin önünü açan en önemli etken olarak gözüküyor.

Trabzonspor’un sezon sonuna kadar kiralamak istediği Adama Soumaoro’nın sezon sonunda 5 Milyon Euro bedel ile satın alma zorunluluğuna karşı Trabzonspor’un 3 Milyon Euro teklifte bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

Sezon sonuna kadar kiralık konusunda tamamen anlaşmaya varılırken, sezon sonunda satın alma zorunluluğundaki rakam konusunda pazarlıkları devam ettiği gelen bilgiler arasında.

ALTERNATİFLERİ HAZIR

Adama Soumaoro transferini kısa sürede noktalamayı planlayan Trabzonspor yönetimi, stoper transferi konusunda Lille ile sorun yaşanması sonucunda zorluk yaşamamak adına alternatif isimlerle de görüşmeleri sürdürüyor.

HaberTS / Ali Çil

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 9 ay Önce

Haber başlığında anlaştı diye yazıyorsunuz. Haberin içeriğinde farklı yazıyorsunuz. Bir taraftar olarak sizi anlamakta zorlanıyorum?????????

Yaşar öz
Yaşar öz - 9 ay Önce

5 milyona iki uç tane daha iyi türk alırsın yapmayın....

SIRADAKİ HABER