Trabzonspor Transferde Özel Maddeleri Devreye Sokuyor

Trabzonspor gelecek hafta İsveç’e gidecek. Slovak yıldızın Göteborg’dan çıkış işlemlerini hızlandıracak. Abdullah Avcı bu transfer üzerinde özellikle duruyor.

Trabzonspor Transferde Özel Maddeleri Devreye Sokuyor

Bordo-mavili takım gelecek sezon kadrosunu planlarken Marek Hamsik adı üzerinde özellikle duruyor. Geçtiğimiz sezon Lewis Baker'ın bu görevi yeterince üstlenemediğini düşünen Abdullah Avcı, yönetimden 33 yaşındaki yıldızın mutlaka alınmasını istemişti. Trabzonsporlu idareciler de kariyerini Göteborg'da sürdüren Slovak orta saha oyuncusu için girişimlerini hızlandırmıştı. Yönetimin gelecek hafta İsveç'e bir sefer düzenleyerek Hamsik'in Göteborg'dan çıkış işlemlerini hızlandıracağı öğrenildi. Bordo-mavili kulüp, Hamsik için İsveç'e yapacağı seferde oyuncunun sözleşmesindeki özel maddeleri devreye sokacak. Çıkış işlemleri erkene çekilecek. (Fotomaç)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 4 ay Önce

Gelsinde ne olursa olsun

Biglia ve tiquinho tü da alın
Biglia ve tiquinho tü da alın - 4 ay Önce

Ts

TS FAN
TS FAN - 4 ay Önce

33 yaşında Göteborg ta emekli olmayı bekleyen hamsikte ne alaka?
Zaten bakasetas var gervinho alındı Berat var abdulkadirler var trondsen var Mallı var hâlâ o mevkiye ne transferi bu? Bize forvet lazım golcü lazım,sotloth alınır inşAllah ta hiç sanmıyorum.
Eğer koita yı bu takıma golcü diye getirirler se hiç şaşırmayın.

SIRADAKİ HABER