Trabzonspor Transferin İlk Günü Bombayı Patlattı

Trabzonspor uzun süredir görüştüğü genç futbolcuyu KAP'a bildirdi.

Trabzonspor Transferin İlk Günü Bombayı Patlattı

Trabzonspor'dan KAP'a yapılan bildirimde,"Trabzonspor: Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün profesyonel oyuncusu Berat Ayberk Özdemir'in kulübümüze transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yunus Emre Sel'in A Spor ekranlarından aktardığı bilgilere göre: " Kulüp başkanı Murat Cavcav'a ve görüşmelerin başından itibaren kariyerinde Trabzonspor'da oynamadan yana duruş sergileyen oyuncuya ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu transferin kulübümüze ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gençlerbirliği kulübüne ve bugüne kadar oyuncu üzerinde emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Oyuncu için Gençlerbirliği'ne 2 milyon 500 bin Euro, oyuncuya da 5 milyon TL ödeyeceğiz. Anlaşmamız 4.5 yıllık. Bir sonraki satışın karından yüzde 20 pay verilecek'' ifadelerine yer verdi.


KISA SÜRE SONRA ANLAŞMA KAP'A BİLDİRİLDİ

KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Profesyonel futbolcu Berat Ayberk Özdemir'in kulübümüze transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak, 2.500.000.-EUR ödenecektir.
Ayrıca, Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olması durumunda elde edilen transfer bedelinin, Gençlerbirliği Spor Kulübü'ne ödenecek tutardan sonra kalan kısmın %20'si ödenecektir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 22:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tsli
Tsli - 1 hafta Önce

Hasan bey yıllık 5milyon türk lirası. Maaş enflasyon oranında zam. sözleşme gayet iyi. Fenev de istiyordu. Gitse oraya yönetim bAsarisiz derdik.

Hasan oztel
Hasan oztel - 1 hafta Önce

Maliyet:7.5 milyon euro
Yazıklar olsun siz yöneticilere bu adam kimki

Limsa
Limsa - 1 hafta Önce

Buyuk zarar ettik bu futbolcudan. Bu fiyata iyi bir yapancı futbolcu alinırdı

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 1 hafta Önce

Yazık...; BENCE BOŞ Bİ TRANSFER. altyapıda bunun gibi çok oyuncular var.

SIRADAKİ HABER