Trabzonspor'un Direkten Dönen Transferi Hakkında Detay Verdi

Trabzonspor'un devre arası transfer döneminin son dakika hamlesi hakkında Levent Özçelik'in sözleri

TRT Spor'da yayınlanan Futbol Aklı programında Trabzonspor'un direkten dönen transferi hakkında bilgi paylaşıldı.

Konuyla alakalı olarak Levent Özçelik,"Efecan Karaca’nın Trabzonspor’a nasıl gelemediği ve direkten döndüğü noktasında detay vereyim izleyecilerimize. Trabzonspor tarafından teklif 1 Milyon Euro + Yusuf Sarı oluyor. Karşı taraftan da, karşı teklif 1 Milyon 300 Bin Euro + Yusuf Sarı oluyor. Yani Yusuf Sarı her durumda zaten konunun içinde 300 Bin Euroluk fark nedeniyle Efecan Trabzonspor’a gelmiyor. Artı bununla birlikte arada 10 yaşlık bir fark var Efecan ile Yusuf Sarı arasında, dolayısıyla bu farktan dolayı Alanya’da bazı otoritilerin de "aslında bu teklif kabul edilmeli miydi acaba ? Hata mı yaptık" diye de bir düşünceleri var." dedi.

Yorumcu Erdal Hoş ise, "Şöyle, normal şartlarda Efecan yaşındaki bir adama bonservis vermemesi lazım. Trabzonspor’un. O yaştaki bir adama bonservis bedeli ödememesi lazım. Trabzonspor’un. Bence 1 Milyon Euro da iyi rakam vermişler." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin
Yasin - 3 hafta Önce

Yusuf sari verilirmi cocuk Iyi oynuyor Bide genc 31 yasindaki adama takas edilmez ein hayirlisi olmus

Abdurrahman
Abdurrahman - 3 hafta Önce

Nedir bu transfer çılgınlığı bilmem. Efecan Karaca iyi bir kaptan ve futbolcu. Fakat TS da kaç sezon oynar ve faydalı olur? Bu sorunun cevabı yok. Bu sene tamam. Seneye var mı yok mu belli değil. Sosa' yi düşünün. Pandemi den dolayı verilen arada form düşüklüğü yaşadı. Takım şampiyonluktan oldu. Böyle yaşı ilerlemiş futbolculara güvenip uzun vadeli hesap yapılırsa yolda kalinir. Yok amaç günü kurtarmaksa o başka.

SIRADAKİ HABER