Trabzonspor'un Hamsik'e Teklifinde Dikkat Çeken Detay

Dünyaca ünlü yıldız Hamsik'in gelecek sezon Trabzonspor'un şampiyon olacağına inancı tam.

Trabzonspor'un Hamsik'e Teklifinde Dikkat Çeken Detay

İtalya'nın Parma takımından Gervinho ve Roma ekibinden Bruno Peres’e imza attıran Trabzonspor Koita’ya imza attırmak için de transfer sezonunun açılmasını bekliyor.

Yeni sezon öncesi kariyerli futbolcular ile kadrosunu güçlendirmeye devam edecek olan Trabzonspor’da asıl hedef Marek Hamsik.

33 yaşındaki Slovakyalı yıldız futbolcu ile yapılan görüşmelerde sona yaklaşılırken, Hamsik’e başarıya endeksli transfer teklifi yapıldı.

Trabzonspor'un başarıya endeksli sözleşme imzalattığı Nwakaeme’de oldukça etkili olan bu yöntem Hamsik’e de uygulanıyor.

TAKIM KAZANIRSA KENDİSİ DE KAZANACAK

Bireysel başarısına ve takımın şampiyonluğuna göre kendisine önerilen bonuslu sözleşmeye sıcak bakan Hamsik’in kısa sürede resmi sözleşemeye imza atması bekleniyor.

Trabzonspor’un yeni sezon öncesinde imza attırdığı Gervinho ve Peres ile kadrosunu güçlendirmesinin Hamsik’in kendisine yapılan başarıya endeksli sözleşmeye sıcak bakmasında etkisi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Kaynak: HaberTS.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
SERKAN KORKMAZ
SERKAN KORKMAZ - 2 hafta Önce

Hamsik geldiği an şehirde forma satış patlaması yaşanıyr

Süleyman DURMUŞ
Süleyman DURMUŞ - 2 hafta Önce

Sanırım hayaller gerçek oluyor. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Coşkun BALÇIN
Coşkun BALÇIN - 2 hafta Önce

Parmadan Gervinho Romadan Peres ı aldık tamam yeter da her haber bunlan başlar mı adamlar gelmeden bikduk yeter da başka şeyler yazın baydınız

Metin ÖZCAN
Metin ÖZCAN - 2 hafta Önce

Takımın çok eksiği var, defans hariç her bölgeye iyi oyuncular lazım

SIRADAKİ HABER