Trabzonspor'un Kovduğu Menajer Fenerbahçe'yi Kazıkladı

Trabzonspor'un Murat Sağlam konusunda ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı

Trabzonspor'un Kovduğu Menajer Fenerbahçe'yi Kazıkladı

Trabzonspor'un kapı dışarı ettiği Murat Sağlam ve menajeri Fenerbahçe'ye inanılmaz rakamlara imza attı. Trabzonspor Murat'a 4 yıl için 500 bin TL önerirken , Fenerbahçe yıllık 300 Bin Euro'dan 4 yıllık sözleşme imzalattı. Sarı lacivertliler ayrıca menajere de 50 bin Dolar verdi.

Bordo mavili ekibin prensipte anlaşarak Trabzon'a getirdiği Murat Sağlam ve menajeri, görüşme masasında kendisini başka takımlarında istediğini belirterek fiyat yükseltmeye kalkmıştı. Bunun üzerine Trabzonsporlu yöneticiler görüşmeleri anında sonlandırarak futbolcu ve menajeri Muzzy Özcan'a kapıyı göstermişti.

Bu gelişme üzerine ikili Fenerbagçe'ye giderek imza attı. Ancak ortaya çıkan rakamlar Trabzonspor'un ne kadar da haklı olduğunu ortaya koydu.

Trabzonspor futbolcuya oldukça makul rakamlar önererek yılda 500 Bin TL'den 4 yıllık sözleşme teklif ederken, Fenerbahçe ise 300 Bin Euro'dan 4 yıllık sözleşme imzaladı ve 50 bin dolar da menajere ödenmesi kararlaştırıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
YGT
YGT - 1 yıl Önce

Trabzonspor 2010-2011 Yılının Hazımsızlığını Her Yerde Yaşıyor Yaşamaya da Devam Edecek... Asılsız Haberlerle Ortalığı Kızıştırmaya Devam Ediyorlar... 2010-2011 Sezonu Şampiyonu FENERBAHÇE

onur özkurt
onur özkurt - 1 yıl Önce

Adam haklıymış... Bizim beş katımızı veren varmış... Niye kızıyoruz ki ???

mustafa
mustafa - 1 yıl Önce

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş geçmiş olsun

Süleyman Şah
Süleyman Şah - 1 yıl Önce

bırak kazıklasın,sana ne...

SIRADAKİ HABER