Trabzonspor'un Sabaly Transferinde Sıcak Gelişme

Sağ bek transferinde Fırtına’nın ilk hedefi olan Yossouf Sabaly’da sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Trabzonspor'un Sabaly Transferinde Sıcak Gelişme

Fransız basınına göre; Trabzonspor oyuncuya ön protokol sundu. Sezon sonu boşaca çıkacak olan 27 yaşındaki Senegalli ise düşünmek için süre istedi.

Mevcut kadroda Trabzonspor’un en büyük sıkıntısı sağ bekte yaşanıyor... Pereira ile yollar ayrıldıktan sonra Serkan Asan kendisine verilen şansı iyi kullanamazken, teknik direktör Abdullah Avcı bu bölgede zaman zaman Kamil Ahmet’i son haftalarda ise Hüseyin Türkmen’i değerlerdirdi. Ancak hiçbiri beklentiyi tam olarak karşılayamadı. Trabzonspor’un hocası yeni sezonda sağ beke net bir takviye isterken, Youssouf Sabaly ismini yönetime vermişti. Fırtına, sezon sonu Bordeaux ile kontratı bitecek olan Sabaly ile bir süredir görüşmeleri sürdürüyor. Hatta bu temaslar Fransız basınına da yansıdı.

Bordeaux tutmak istiyor

French Football’da çıkan habere göre; Trabzonspor 27 yaşındaki sağ beke şimdiden ön protokol sundu. Sabaly’in ise düşünmek için süre istediği belirtildi. Bordeaux’nun da Sabaly’ı takımda tutmayı amaçladığı vurgulanırken, daha önce çıkan haberlerde Senegalli oyuncunun önerilen yeni sözleşmedeki ücreti beğenmediği yazılmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zekeriya
Zekeriya - 1 hafta Önce

Takimda para kalmayinca yabanci almak icin yerlilere sarilir takimi kurtardikdan sonra yine yerliler yeterli gelmezler, neden? Sorun menecerler para kazanmasi lazim. Türkiyede klübler yabancilari ve menecerleri zengin etmek icin yarisiyorlar.

Tsli
Tsli @Zekeriya - 1 hafta Önce

Sağ bekimiz bildiğin kangren birader ne yerlisinden bahsediyorsun, genç yetenek ts seviyesindeyse oynar değilse oynayamaz denklem basit.

cavus81
cavus81 @Zekeriya - 1 hafta Önce

aynen katiliyorum sonrada gidince bizim cocugumuz bizi satti derler

Yorum
Yorum - 1 hafta Önce

Daha önce Fransa dışına çıkmamış yeni teklifi kabul eder yemez badka yere gitmeyi yazın kenara

Sürmeneli
Sürmeneli - 1 hafta Önce

Serkan Asan Hüseyin'den daha iyi bir bek performansı gösterebilir. Bir maç büyük hata yaptı diye böyle net bir kesik yememeliydi. Hüseyin bek mevkisinde de adeta stoper gibi oynuyor. Serkan'ın işlemek zorundayız, o da kendini geliştirmek zorunda. Yoksa yabancı alarak bu sorunlar çözülmez. Seneye yabancı sınırı aşağıya düşüyor. Bir sonraki sezon daha da az yabancıyla oynanacak bu lig. O yüzden yerli oyuncularımızı parlatmalıyız

SIRADAKİ HABER