Trabzonspor'a En Yakın Transfer

Gaziantepspor'un maddi zorluklar geçirdiği dönemde gözler oraya çevrildi. Trabzonspor’da sezon arası transferinde forvet takviyesi için şimdiden çalışmalara başladı.

Trabzonspor'a En Yakın Transfer
 Trabzonspor ara transfer dönemin de eksik bölgeleri takviye yapmak için şimdiden çalışmalara başladı. Bordo-Mavililerde öncelik forvet ve orta saha mevkiine verilirken buralara yerli ve yabancı oyuncu takviyesi yapmak için hem yurt içi hem de yurt dışında araştırmalar devam ediyor. 

Bu noktada öncelik ise Türkiye Liglerinde ki Trabzonlu oyuncularda. 

Trabzonspor, sezon başında da ilgilendiği ancak fiyat yükselmesinden dolayı alamadığı Gaziantepspor’un Trabzonlu oyuncuları Muhammet Demir ve Orhan Gülle için yeniden girişimlere bulunmaya başladı. Her iki oyuncunun da Gaziantepspor’da ki alacaklarından dolayı TFF’nin uyuşmazlık kuruluna başvurup serbest kalabilecek. Bu durum Trabzonspor’un elini kuvvetlendirirken Gaziantepspor’un geçen seneler de ki gibi son dakikada fiyat artırımına gidemeyeceği ifade ediliyor. 

Öte yandan bazı kaynaklara göre ise Her iki oyuncunun da TFF’ye başvurup alacaklarına karşılık bonservislerini Gaziantepspor’dan aldıkları ifade ediliyor. 

Muhammet Demir’in Gaziantepspor ile olan resmi sözleşmesinin 2015 yılında biteceği ifade edilirken Orhan Gülle’nin ise bu yıl sonu yani 2014 yılında sözleşmesi bitiyor. Muhammet Demir Araklılı, Orhan Gülle ise Düzköylü. 
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2013, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER