"Trabzonspor'a Gitmek İstiyorum"

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay'ın forvet transferinde bir numaralı adayı olan Mustafa Pektemek için resmi girişimler başladı.

 Mustafa Pektemek, "Önder Özen'e ayrılma talebini iletti: Trabzonspor'un beni istediğini duydum. Böyle bir takımdan her zaman teklif alamayabilirim. Lütfen bana anlayış gösterin." dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay'ın forvet transferinde bir numaralı adayı olan Mustafa Pektemek için resmi girişimler başladı. Bordomavili ekibin başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu'nun "Evet, Mustafa listemizde. Beşiktaş'tan kolaylık bekliyoruz" demesinden sonra siyah-beyazlı kulüpten de olumlu sinyaller gelmesi üzerine yönetim düğmeye bastı, iş artık somut bir hal aldı. 25 yaşındaki forvet için Kartal ile temasa geçildi, şartlar soruldu. Trabzon kökenli oyuncunun Beşiktaş'ın da izin vermesi durumunda Trabzonspor ile görüşmeye hazır olduğu öğrenildi. Almeida, Eneramo ve Ömer Şişmanoğlu'nun arkasında 4. forvet pozisyonuna düşen Pektemek'in bu durumdan rahatsız olduğu biliniyor.

YÖNETiMiN ELiNi GÜÇLENDiRiYOR
Pektemek'in siyah-beyazlı takımın sportif direktörü Önder Özen ile bir görüşme yaparak, "Trabzonspor'un beni istediğini duydum. Bu konuda sizden anlayış bekliyorum. Sonuçta oynamak istiyorum ve Trabzonspor ayarındaki bir takımdan her zaman teklif alamayabilirim. Bordo-mavili formayı giymek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum" dediği belirtiliyor. Siyah-beyazlı forvetin bu istekli hali bordo-mavili yönetimin elini iyice güçlendiriyor. Ayrıca Karadeniz ekibi görüşmede, kadro dışı bırakılan Volkan Şen'i de Beşiktaş'a verebileceklerini bildirdi. Tarafların birkaç kez daha bir araya geldikten sonra transferin mutlu sonla bitebileceği vurgulanıyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2013, 03:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER