Transferde Abdülkadir Ömür Bombası!

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür için dev iddia

Transferde Abdülkadir Ömür Bombası!

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür'ü Liverpool istiyordu. Bir süredir yapılan görüşmelerin ardından Liverpool ve Trabzonspor'un anlaştığı, transferin de sezon sonunda açıklanacağı iddia edildi. İşte detaylar...

Trabzonspor'da gösterdiği performansla Avrupa devlerini peşine takan Abdülkadir Ömür ile ilgili müthiş bir gelişme yaşandı.

Sezon başında Teknik Direktör Ünal Karaman'ın şans verdiği maçlarda kendini ispatlayarak ilk 11'in değişilmez haline gelen Abdülkadir, gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı.

Başta İngiliz devi Liverpool olmak üzere birçok kulübün transfer radarına aldığı Aldülkadir, düzenlediği basın toplantısında bir gün Avrupa'da oynamak istediğini söylemişti.

19 yaşındaki futbolcu şu ifadeleri kullanmıştı:

"Beni ben yapan Trabzonspor'dur. Burada başarı elde etmeden Avrupa'ya gitmek gibi bir durum yok. Avrupa hayalim var. İnşallah bir gün orada oynarım. Futbolculuğu ve karakteriyle Iniesta'yı örnek alırım. Stil olarak Messi'ye benzetilmek inanılmaz bir şey. Kulüp git derse gideriz, kal derse kalırız. Kulübün menfaatleri önemli. Şu an çok iyi gidiyoruz. Bakalım, nasip." demişti.

İddialara göre Trabzonspor, Abdülkadir Ömür'ün transferi için Premier Lig ekibi Liverpool ile 20 milyon Euro karşılığında el sıkıştı.

Anlaşmanın taraftarların tepkisinin önüne geçmek için gizlendiği, açıklamanın sezon sonunda yapılacağı öğrenildi. (ajansspor)

LİVERPOOL MUHABİRİ KLOPP'UN HEDEFİNDE DEĞİL DEDİ!

Öte yandan Liverpool Echo adlı medya kuruluşu için çalışan önde gelen Liverpool muhabirlerinden James Pearce adlı İngiliz muhabir Liverpool resmi yetkililerinden bir Abdülkadir Ömür açıklaması edindiğini iddia etti. 

İlk etapta kulüp muhabirlerinden James Pearce tarafından Liverpool’un Abdülkadir için 17 Milyon Pound’u gözden çıkardığı haberi yapılmasına rağmen, ilerleyen saatlerde aynı muhabir tarafından edinilen bilgiler doğrultusunda bu iddialara yalanlama geldi.

Edinilen bilgilere göre Abdülkadir Ömür’ün, Liverpool teknik direktörü Jurgen Klopp’un şu andaki hedefi olmadığı belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Başoğlu
Başoğlu - 2 yıl Önce

O gada da diy. Ünal hocası 17 de Wembley de Ay Yıldızlı formayla oynadı. Uşaklara gaz vermayın.

SIRADAKİ HABER