Transferde Erce Kardeşler Sürprizi

Uğurcan Çakır'ın ayrılması durumunda kaleyi tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Trabzonspor'da, Erce Kardeşler için transfer iddiası geldi

Transferde Erce Kardeşler Sürprizi

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Bordo-Mavililer'de, EURO 2020 sonrasında Uğurcan Çakır'ın gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Hâl böyle olunca Karadeniz ekibi de gelecek sezon için kaleye Başakşehir'in formasını giyen Mert Günok'u transfer etmeyi hedefliyor.

Eğer bu transfer veya başka bir kaleci transferi gerçekleşirse, 2019 yılından bu yana Bordo-Mavili forma altında mücadele eden Erce Kardeşler, yine yedek kalacak. Ancak 27 yaşındaki file bekçisi ile Almanya Bundesliga ekiplerinden Union Berlin'in ilgilendiği öğrenildi.

Görüşmeler olumlu ilerliyor
Kırmızı-Beyazlı ekibin 33 yaşındaki eldiven Andreas Lutha ile yollarını ayırmayı planladığı belirtilirken, kaleye ise Erce'yi transfer etmeyi hedefliyor. Edinilen bilgiler doğrultusunda Erce Kardeşler'in menaceri ile Union Berlin'in yöneticileri arasında temasların sürdüğü öğrenildi. Şu anda iki taraf arasında görüşmelerin olumlu ilerlediği belirtildi. (Fanatik)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem
Erdem - 3 hafta Önce

Zaten anlamıyorum bizim Arda gibi ikinci yedeğimiz varken Erçetin alıpta Arda’yı üçüncü keleci yapmaya ne gerek vardı Arda için zaman kaybı oldu. Arda ilerde Uğurcanı aratmayacak demedi demeyin.

Yorum
Yorum - 3 hafta Önce

Erce hemen gitsin kendini kurtarsın avcı asla oynatmaz

Murat özcelik
Murat özcelik - 3 hafta Önce

Erce arda gencliginimi cürütecek yanlış kararlar

Salim Aybaz
Salim Aybaz - 2 hafta Önce

Kale, Erce -Arda ikilisine teslim edilmelidir. Bosuna maceraya ve masrafa girmeye gerek yok. Sivas'ta Ali Şaşal yıllarca yedek kaldı. Şans bulunca degişmez kaleci oldu.

SIRADAKİ HABER